Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha ti csináltok valamit a...

Ha ti csináltok valamit a családdal/barátaitokkal, és kiteszitek Facebookra, akkor az jobb dolog lesz egyből?

Figyelt kérdés

Tehát például moziba mentek vagy kirándultok a családdal, vagy egyszerűen étterembe esznek a haverjaitokkal, barátnőitekkel, majd megosztjátok facebookon a képet, és az a kép kap sok-sok lájkot, akkor arra az az esemény jobb lesz számotokra?


Tehát maga az internetre (ergo facebookra) való megosztás növeli ezeknek a hétköznapi dolgoknak az élményindexét? Mert szerintem igen. Remélem értitek mire gondolok, így tudtam csak leírni.


2016. dec. 27. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2016. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont emiatt nem teszek föl semmit max tényleg fontosabb eseményekről képet vagy egy szép tájat. De nyilván mindenki más én mindig mosolygok ha látom hogy az ismerőseim épp családi eseményekről vagy bulikról tesznek ki képet de én nem érzem ezt a késztetés. Valaki szeret mindent megosztani valaki nem.
2016. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mások jobbnak hiszik az életedet, mint amilyen valójában, esetleg irigykednek, az tagadhatatlanul jobbá teszi neked is.
2016. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondoltam utolsó, köszönöm.


Mert például manapság sok a magányos ember. Elég annyi, hacsak kitesz egy olyan ember képet, akinek van sok barátja, és látja az olyan, akinek még egy sincs.

2016. dec. 27. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Minden ember akkora, amekkora dolgok felbosszantják"

Engem nem zavar, ha valaki minden kis élményét, mozitól kezdve a mekis sajtbureszig kiposztolja. Nem értem miért van szüksége erre, de nem érzem magamnál kevesebbnek sem. Csak elfogadom, hogy mások vagyunk. Te se zavartasd magad, mit számít?

2016. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem teszek ki olyan képet, amin másik ember is szerepel!
2016. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahol meg tudom érteni azokat is, akiket zavar ha nem kapnak lájkot. És nem maga a lájk hiánya, hanem a mögöttes tartalom miatt.


Például engem elszomorít, hogy valakit akkor is "körberajonganak" ha egy wc-n ülős képet feltesz, tőlem meg még a saját "haverjaim" se kérdezik meg, hogy élek e egyáltalán.


Másrészt viszont egy esemény számomra nem lesz jobb vagy rosszabb attól, hogy kik lájkolták, nem azért csinálok dolgokat hogy másoknak mutogassam, hanem magamért.

2016. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberenként változó. Én nem emiatt osztok meg képeket, csak azért, mert nekem egyszerűen jólesik megosztani, illetve a láthatósága sem egyforma minden képnek. Vannak képeim, amiket mindenki lát, függetlenül attól, hogy ismerős-e vagy sem, vannak olyanok, amiket az összes ismerősöm lát (a lekorlátozottakon kívül), és vannak olyanok, amiket csak bizonyos ismerősi körök látnak.
2016. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!