Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért raknak ki ilyen...

Sokan miért raknak ki ilyen gusztustalan terhes hasakat facebookra?

Figyelt kérdés
Ez nem csak a nőre és a férfira tartozna?
2015. nov. 20. 11:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Miért gusztustalan, ha egy nő terhes? Az utcán is fintorogsz, ha meglátsz egy állapotos nőt?
2015. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is undorító, de van egy kis pöcök, rámész, és elrejti a képeket.
2015. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Mit értesz gusztustalan alatt?! Amikor a pocak ruhátlan vagy ruhában is gusztustalan "szerinted"?
2015. nov. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%

Nekik nem gusztustalan és nem a te véleményedtől teszik függővé, hogy kiteszik-e.

A várandósság megosztása teljesen normális dolog, bár én inkább a család, barátok felé érzem ezt, nem vagyok kikürtölős, de sok ember olyan.

2015. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem egyes emberek arca gusztustalanabb, mint egy terhes has... Miért ne tehetnének fel képeket a testükről? Kigyúrt kar meg mellkas persze oké, de egy kerek poci, ááh.
2015. nov. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ruha nélkül rakják fel.
2015. nov. 20. 11:28
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

A csupa lila eres, feszülő, fényes, szétrepedezett hasakra gondolsz?

Azt én sem értem, hogy a ruha nélkülit miért kell kitenni. Nem esztétikus, bár mennyire is nagy az öröm.

De ha szimplán a ruhás terhes képek is zavarnak, akkor veled is van némi gond.

45F

2015. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Ami azt illeti én se nagyon értem, pedig 34 éves nő vagyok. Nem azt mondom persze, hogy gusztustalan, mert ez nagyon szép állapot és korszak egy nő életében és eleve egy gyermeket fog világra hozni, de soha nem tenném ki az üzenőfalamra, mert a magánügyem, akkor is ha egyébként már nagykabátban is látszik. Textil nélkül semmiképpen és egy kis áttetsző pólóban sem. Mondjuk én amúgy sem posztolok semmit. De egy striás, hatalmas has úgy önmagában valóban nem szép látvány és a fb ismerősökkel is lehet másképpen közölni a jó hírt.
2015. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Én terhes vagyok, de eszembe nem jutna kirakni. Ultrahang képet sem, sőt, azt sem, hogy egyáltalán terhes vagyok.

Ha van fönt egy kép, amin látszik, hogy terhes vagyok, akkor nem photoshoppolom persze (olyan sincs egyelőre), de persze szerintem te nem is erre kérdeztél.

2015. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem gusztustalan amúgy a terhes has, csak intim. 9-es
2015. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!