Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bexi olvasók! Csak nekem...

Bexi olvasók! Csak nekem jutott eszembe az ötlet, hogy a bexis dalokat meg lehetne zenésíteni? Persze, nekem 0 énekhangom van, és nem is játszom olyan hangszeren ami erre megfelelő lenne. De azért ötletnek nem rossz ugye? A véleményeteket szeretném.

Figyelt kérdés

Szerintetek ez így jó lenne?

Vagy hülyeség?



#Bexi olvasók #Bexi dalok #Bexi dalszövegek
2016. dec. 22. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is eszembe jutott, de a Késtélből pl. csak pár sor van, pedig tuti az lenne a leghíresebb.
2016. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezen már én is gondolkoztam,de még a dallamot is meg kéne valakinek csinálnia, de én nem ertek ehhez,hogy mi kell egy dalhoz.
2016. dec. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam már rá. Szoktam gitározgatni. És gondoltam már rá hogy el kéne játszogatni az akkordokkal és valahogy összekovácsolni valamit. Mert nem lenne rossz ötlet. Bár még nem nagyon csináltam ilyet. De egy próbát megér.
2016. dec. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én fuvolázom, ami nem egy gitár, de megteszi. Elvileg az ének hangom is jó. Szívesen megpróbálnék írni rá dallamot, ha időm engedi. Valaki ki tudná másolni ide az összes dalszöveget? Az Egyszerét is légyszi
2017. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!