Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elérkeztem egy olyan ponthoz,...

Elérkeztem egy olyan ponthoz, amikor már úgy érzem, hogy ez nem mehet így tovább, muszáj változtatni. Csak az a baj, hogy gyakorlatilag mindenen kellene. Volt már veletek ilyen? Sikerült mindenen változtatni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenen egyszerre?

Apránként is lehet változtatni, vagy egy-egy nagyobb lépéssel. Sokszor az is elég.

2017. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenen lehet változtatni, de egyszerre csak annyiba fogj amit meg is tudsz valósítani, hogy sikered legyen ami erőt ad. Ne bukj bele. Szóval igen, sokunknak volt már így. Nem lehetetlen.
2017. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak egynél kell elkezdeni és lehet, hogy az a többit is magával vonja. Azt az egyet találd meg, és akkor nem lesz nehéz.
2017. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vantel ***** válasza:
Mindenen nem sikerült.
2017. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, változtattam is, és nagyon megszívtam. Szerencsére azóta sikerült többé-kevésbé helyreállítani a régi rendet. Mielőtt olyan lépésbe kezdesz, amitől gyökeres változást remélsz, mindig gondold át, reális-e, vagy csak reménykedsz.
2017. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg én is ebben a fázisban vagyok. Nagyon nagy akarat kell hozzá és a kezdeti sikertelenségek NE fogjanak vissza!
2017. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!