Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek volt már olyan élményet...

Nektek volt már olyan élményetek, hogy elég sok pénzetek gyakorlatilag kárba veszett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Fórum jelleggel indítanám ezt a kérdést, ha esetleg megosztanád velem/ velünk, hogy mennyi összeget 'buktál' és mi miatt, megköszönném!! (PL: 15K egy ruhára, amit csak egyszer hordtál, vagy egy mobil aminek első héten betört a képernyője és a garancia sem volt érvényes rá, vagy befektetés jellegű veszteségek..stb)

2015. jan. 27. 00:32
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
(szerencsejáték jellegű veszteségeket is írhattok) köszi!
2015. jan. 27. 00:33
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

bebukott egy vállalkozásom.

egy miller ment el.

2015. jan. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sporttőzsdén buktam kb. 1 milliót, a stratégiám többnyire rendben lenne de elég idő és türelem híján mindig túl sok pénzt akartam csinálni túl rövid idő alatt ami viszont már túl sok kockázattal járt. Idén újrakezdem kevesebb pénzzel de több ésszel és több türelemmel.
2015. jan. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

uhh sajnálom..nem is kis összegek :( a

a sporttőzsde árfolyammal volt kapcsolatos?

2015. jan. 27. 00:58
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Gitározás, belement 200-400 ezer forintom, és rengeteg időm, gondolván, hogy elég gyakorlással javulni fogok. 3-4 év után döbbentem igazán rá csak, hogy egyszerűen tehetségtelen, béna vagyok a zenélésben, és akárhogy szeretem, legfeljebb csak minimálisan tudok javulni.

Általában, úgy gondolom, nincs olyan tudás ami ártana, de ez nekem egyáltalán nem érte meg.

2015. jan. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pár ezer forintos ruha, ami nálam veszteséggel jár. Megvettem és alig használtam. Még jó állapotban van, de már számomra nem divatos, de elajándékozni sincs kedvem. :D f/22
2015. jan. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

5 automat tortem ossze, nem mindig az en hibambol. 1-et egy ceg hasznalt a vallalkozasaba amig nem laktam MO-n es ok tortek romma, 1-et az olasz rendorseg foglalt le.

Ha levonjuk azt amit a biztosito kifizetett akkor is kb 5M ment a levesbe.

2015. jan. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezen kivul volt egy nagyobb nyaralas, ami kb 1M-ban volt, egy olyan lannyal aki (mint utobb kiderult) 5ft-ot nem ert. :)
2015. jan. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Kisebb valalkozas
2015. jan. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Utazás, amin borzasztóan éreztem magam, illetve olyan nyelvtanfolyam amivel később semmit se kezdtem... Nem tudom már mennyit költöttem rájuk, 30 ezret biztosan.
2015. jan. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!