Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te adakoznál télen a hajléktal...

Te adakoznál télen a hajléktalanoknak?

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 21:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
A hajléktalanok többsége olyan hogy megkapja a pénzt és utána eögtön megy a boltbe venni valami olcsó alkoholt.
2017. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

Te sem gondolod ugye komolyan, hogy majd egy ilyen teljes mértékben kamunak tűnő, tök ismeretlen oldalon keresztül BÁRKI is adományozni fog??


Azt se tudjuk, ki a fene vagy te. Lehet, hogy lenyúlnád az összes pénzt. Sőt, biztos, mivel amit tervezel, azt úgysem lehet engedély nélkül kivitelezni. Ha engedélyed lenne, akkor meg nem ilyen gagyi módon csinálnád.


Ne szélhámoskodj, mert a végén te végzed a börtönben, kamuska!

2017. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
25%
Így biztos, hogy nem. Ha valaki meg olyan jól áll, hogy bármikor bármennyit adhat, az gondoskodjon számukra munkáról és szállásról, amíg talpra nem állnak. Aki az ilyen segítséget nem fogadná el, az meg talpra sem akar állni.
2017. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, adakoznék, de nem egy weblapon keresztül, ahol azt sem tudom követni, hova kerül a pénzem, hanem szépen az illető kezébe nyomom inkább a pénzt, ha kér. Akkor legalább tudom, kinek adtam.
2017. jan. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem adok pénzt kéregetőknek, akik hajléktalannak mondják magukat. Nem tudhatom, hogy tényleg hajléktalan-e, nem tudhatom, hogy tényleg arra kell-e neki a pénz, amire mondja. Ételt vettem már hajléktalannak, aki ezt elfogadta, de mivel korlátozottak a kereteim, és nekem is meg kell élni, ez sem rendszeres. Ráadásul volt, aki pénzt kunyerált arra hivatkozva, hogy éhes, aztán amikor ételt ajánlottam fel neki, akkor kiröhögött, az már nem kellett neki.

Neten pedig csak akkor küldök bármire is pénzt, ha leellenőrizhető, ahova küldeném. De tudod, mit, ha van annyi hülye, aki egy elellenőrizhetetlen kezdeményezésre pénzt utal, meg is érdemlik, ha átverik őket. Én épp a héten voltam tanúskodni egy telefonos csalás ügyében. Megkárosítaniuk nem sikerült, mert átlátok az ilyeneken, de azért próbálkoztak, szerencsétlen balek azon csúszott el, hogy nem rejtette el a telefonszámát, ami ráadásul nem is az ő nevén van (a hívó férfi volt, aki egy szolgáltató cég alkalmazottjának adta ki magát, a telefonszám meg egy nőhöz tartozik, aki magánszemély), így volt min elindulni, remélem, elkapják.

2017. jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem az összeged állását nem sok embert sikerült átverned
2017. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Még jó, úgy tűnik, azért még nem teljesen megvezethetőek az emberek. :D
2017. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A fogalmazás minőségéből ítélve szerintem valami 6 általánost végzett cigány írta ki ezt.
2017. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!