Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg a feleségemm...

Hogy értessem meg a feleségemmel hogy ne kedveskedjen és ne legyen ennyire liberális hajléktalanoknak kinéző emberekkel?

Figyelt kérdés
Múltkor is el kezdett kedveskedni hogy mert ő milyen szociálisan érzékeny és ők is emberek stb.Aztán utána csodálkozott hogy majdnem pofán vertem az ürgét mert csak úgy simult hozzá utánna.Természetesen ő saját maga is emglepődött.Kérdeztem tőle,hogy szerinted ha nem vagyok itt,akkor mit csinál?Na mondom ezért nem kell itt kedveskedni minden félre kétes alaknak,mert hogy ők is emberek.Azt mondja nézd meg a legtöbb ember kerüli őket,legalább ő miért ne lehetne kedves.Mondom szerinted miért kerülik őket?Mert talán félnek tőlük?Úgy felidegísített ezzel komolyan.
2014. dec. 17. 14:21
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nem fogja fel,hogy ezek az emberek akár félre is érthetik a kedveskedését.
2014. dec. 17. 14:22
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Hiszékeny, rajta a szép szó nem segít. Ha egyszer kirabolják vagy megerőszakolják akkor fogja másként látni.
2014. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Keress a témával kapcsolatos cikkeket, dokumentumfilmeket. Már ha egyáltalán létezik olyan, amiben nem csak a szegény sorsukról van szó.
2014. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
De hogy kell ezt a kedveskedést elképzelni?
2014. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Janka néni ***** válasza:
52%

Ha annyira akar velük foglalkozni, tegye szervezett formában, úgy biztonságosabb!

Egyébként meg, mivel nem ért hozzá, nem ismeri fel az árulkodó jeleket és bajba fog keveredni. Ha ezt nem érti meg, tehetetlen vagy. Az okos ember nem várja meg, hogy a saját hibája okosítsa ki.

2014. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%

Mi a faxert vagy ennyire liberalis az asszonnyal? Megmondod neki hogy ne kedveskedjen, ha nem erti akkor lekeversz neki egy budos nagy pofont aztan maris tudja hol a helye.


Legfeljebb masnak azt mondjatok hogy szegeny megbotlott egy vak komondorban.

2014. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

ma 13:22


Hát hogy olyan kedvesen beszél velük,nem tudom ezt megfogalmazni.Ha valamiért odajönnek,mondjuk kunyizni,akkor szóba elegyedik,próbál kedves lenni.Azt gondolja hogy kedves azzal segít rajtuk vagy nem tudom.Gondolom úgy érti hogy ezeknek az embereknek senki nem foglalkozik a lelkükkel így majd ő kedves lesz velük és nem fordul el tőlük mint ahogy a legtöbb ember teszi.Nagyon feltud bosszantani ezzel!

2014. dec. 17. 14:48
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként ja, nem tudom merre laktok,de ha érdekli a dolog akkor elmehetne 1-2szer önkénteskedni közéjük,ez a szervezett forma nem rossz ötlet.

Ő is kicsit jobban belelátna.Az jó dolog,hogy szociálisan érzékeny, de rájönne dolgokra,reálisabban tudna látni. PL hogy lehet segíteni,de nem kell túlzásba esni. Plusz látná,hogy azért visszaélnek ám a hajléktalanok a dolgokkal. Rászedik az ember(ha rá lehet), nem olyan kis elveszettek. Persze ez helyzetükből is adódik..( és nem mindenki azért)

De,tanulságnak biztos jó lenne neki.


Én velük fogok dolgozni.

2014. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
28%
KAMU kérdésedet nagyon bénán fogalmaztad meg! Csak az nem látja, hogy duma az egész, aki nem is akarja!
2014. dec. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

ma 14:47


Én nem vagyok ezen a téren liberális vele,ha ilyen van,akkor mindig kiabálás lesz a vége,mert ezzel nagyon feltud bosszantani és általában leosztom ezért.

2014. dec. 17. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!