Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen lesz szemüvegesként?

Milyen lesz szemüvegesként?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk egy sztk-s vizsgálaton ès kiderült hogy szemüveg kell. Milyen lesz megszokni?
2017. jan. 7. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Fura. Lehet hogy először fájni fog a fejed. Nekem azt mondták az orvosok hogy kezdetben csak akkor használjam ha pl nem látom a táblát aztán fokozatosan kell hozzászoktatni magad a szemüveghez.
2017. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Furcsa lesz, hogy a látótered beszűkül, nem tudsz a szemed sarkából nézni, többet kell fordítani a fejed. Persze kárpótol az, hogy a maradék területen meg jól látsz. Pár hét/hónap alatt megszokod.
2017. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor először viseltem a szemüvegem, pár napig úgy láttam vele, mintha minden sokkal távolabb lenne, rendesen tériszonyom volt, mikor sétálás közben lenéztem a földre XD

Meg az is elég idegesitő, hogy folyton zsiros lesz, ha csak véletlenül is hozzáérsz a bőröddel, meg állandóan bepárásodik, ha valami hideg helyről bemész a melegre. Ezeket én 5 év alatt se birtam megszokni :D

18L

2017. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nekem lassan 4 éve van szemüvegem. Órán táblához, vezetéshez és konzolozáshoz hordom. Először furcsa, de idő után semmi baj. A lényeg hogy ne szoktasd hozzá a szemed. Ha nem muszáj, ne hord csak legyen nálad hogyha bármikor kell akkor ne legyél kiszolgáltatott.
2017. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nagyon hamar megszoktam, az első pár napban még láttam a keretet, aztán már az se zavart. Meg az elején kicsit szédültem benne, de ez is elmúlik 1-2 nap alatt.

Amit a többiek írtak, hogy bepárásodik, maszatos lesz, stb., ezek megmaradnak. Illetve én sportoltam, és évente törtem a szemüvegem. Most már van kontaktlencsém épp ezért, de otthon mindig szemüvegben vagyok, és néha a munkahelyen is feltolom az orromon a semmit :D

Ne aggódj, 1-2 nap, és nem lesz zavaró, egy hónap után meg olyan lesz, mintha mindig is szemüveges lettél volna.

2017. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!