Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért írja nekem a srác, hogy...

MadócsGréta kérdése:

Miért írja nekem a srác, hogy ő amúgy csúnya meg stb?

Figyelt kérdés
Kifejtem, beszélgetek már régóta egy fiúval(21) fb-n, még egy buliban mutattak be minket egymásnak kb. másfél hónapja. Már többször találkoztunk azóta, és kezdünk közel kerülni egymáshoz, de sokszor küldd magáról képet azzal a felirattal hogy tudja hogy csúnya, meg nem egy álom pasi stb. vagy csak ok nélkül szóba hozza. És minden ilyen alkalommal teljesen tanácstalan vagyok hogy akkor ezzel én most mit tudok kezdeni. Általában dühösen írok neki hogy hagyja abba a nyafogást. ennél többet mit tehetnék, kezdjem el dicsérni h milyen jóképű meg férfias, mert ennek a gondolatától is feláll a hátamon a szőr, most nem azért de egy férfit keresek magam mellé nem egy újabb önbizalom hiányos barátnőt. Lányok ti már jártatok ilyen cipőben, ha igen jó tanács? Fiúk kérlek írjátok meg nekem hogy mégis miért csináljátok ezt? Mert egyébként minden rendben van a sráccal nem szeretném emiatt az apróság miatt vesznénk össze, de mégis hogy tudnám ezeket a helyzeteket kerülni?
2017. jan. 7. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Mondd meg neki, hogy vagy befejezi ezt, vagy elköszönsz. Ha számítasz valamit, moderálja magát, ha nem... az ilyen miatt amúgy sem kár.
2017. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Mert önbizalomhiányos. Ha tetszik neked akkor segíts neki kicsit.
2017. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
De ha nagyon túlzásba viszi ezt és nem esik le neki hogy te erre nem vagy vevő, akkor tényleg közöld vele hogy vagy komolyan veszi az ismerkedést vagy hagyjátok egymást.
2017. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Valószínűleg azt várja hogy megdicsérd, közöld vele hogy te nem tartod csúnyának.

Szerintem ha egyszer mondanád neki hogy szerinted nem csúnya és utána odaírnád hogy most már tényleg hagyja abba, akkor leállna.

2017. jan. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem pontosan azt akarja elérni, amit le is írtál..dicséretet vár:D
2017. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
én biztos hogy nem dicsérném meg inkább küldeném el
2017. jan. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

szerintem csak mindig mindenki belé rúgott, soha nem értékelte még igazán senki... esetleg családjával is gondjai vannak...és tényleg nem lát magában semmi szépet és jót... és nem is érti, hogy miért van neked éppen őrá szüksége... már az esélyt se nagyon tudja hova tenni... van ilyen...

és egy férfinak épp úgy lehetnek érzései, éppúgy érezheti magát magányosnak mint egy nő...ez nem picsogás, csak ha valaki a környezetétől azt kapja, hogy semmit sem ér, akkor a végén nehéz az ellenkezőjét állítania magáról.

Kedves kérdező legyél vele türelmes, ha tényleg fontos számodra, és ha úgy gondolod, akkor egyszer írd le, vagy mondd el neki, hogy neked a külseje pont úgy jó ahogy van, és ezzel legyen szíves ne jöjjön többször, hogy így meg úgy csúnya...

2017. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Mert lúzer, alacsony az EQ-ja, nem ért a nőkhöz. Ilyet sosem mondunk egy nőnek, mert ez gáz.
2017. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Már többször leírtam neki hogy nekem úgy jó ahogy van, másképp miért fektetnék időt az ismerkedésünkbe. Először hosszan magyaráztam neki hogy nincs vele semmi baj, aztán ahogy újból és újból előjött a téma egyre rövidebben foglalkoztam vele, igyekeztem témát váltani, de mindig újból szóba jön, mintha nem is érdekelné amit megnyugtatásként írok neki.
2017. jan. 7. 19:18
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyébként valahol tényleg egyet értek 19:01-el, ezt tényleg nem szabad írni egy lánynak, főleg az ismerkedés időszakában. Persze egy férfi is épp olyan érzékeny belül mint egy nő, és nem baj ha megbeszélik egymás között azt ami bántja őket, de ilyeneket inkább akkor amikor már régóta együtt vagytok.Nem kell ezzel elsőre nyakon önteni a kiszemeltedet.
2017. jan. 7. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!