Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy 15 éves srác csúnya,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 15 éves srác csúnya, nem hatalmas dumás, nem híres és nem gazdagok a szülei akkor valószínűleg nem lesz barátnője amíg meg nem gazdagszik?

Figyelt kérdés
Vagy hogy lesz akkor.
2016. júl. 19. 05:25
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csúnyaság főleg igénytelenségből fakad, akkor igen.


Mégis mit szeressen benned a másik?

2016. júl. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Építs egy VFTS-t és szard le a lányokat. Kb. én is úgy állok mint te csak már 18 vagyok. Az első válaszolóhoz; nem vagyok azért igénytelen. A kocsi meg már épül 4 éve lassacskán 2-2,5 év múlva meg készen lesz. :)
2016. júl. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem lesz gazdag... Úristen.


Nem, neked soha nem lesz, mert te is egy felszínes f@$z vagy.

2016. júl. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
Hát neked biztos nem lesz ha ilyen szerencsétlen vagy.
2016. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
Ha helyes vagy es jofej akkor akadaja nincsen. Viszont ha ez az eszjarasod okos nem lehetsz.
2016. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:

Ha ez a ronda fiú még ilyen felszines és khm "buta" is akkor nyilván nem lesz. Amúgy valaki magyarázza már el nekem, hogy miért van az, hogy az ilyen rinyálós pasik rá se néznek a csúnya lányokra? Értem én hogy nem vonzóak mint a szépek, de ők is csúnyák :D

Elnézést hogy a végére így eltértem a témától, de ezt tényleg nem értem. Persze akinek nem inge ne vegye magára, nem vitát gerjeszteni akarok :)

2016. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Miért mit kéne szeretnie?


Írtam hogy nem nagy dumás.


Hát mert rossz példa, de attól, hogy egy szép torta tetszik, de nincs rá pénzem, attól még egy penészes záptojásos undorító tortának amelyről szállnak a legyek miért kéne tetszenie alternatívának?

2016. júl. 19. 17:21
 8/48 anonim ***** válasza:
Kérdező! Azért mert (ez gonosz lesz, próbáld nem magadra venni) te is egy penészes torta vagy. Akkor egy szép tortának mégis miért kéne elviselnie? Nem gondolod hogy önző dolog ez a szép tortára nézve? O:
2016. júl. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jól leírtad magad. Undorító, gusztustalan, penészes légyszaros hányinger vagy.
2016. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

"Hát mert rossz példa, de attól, hogy egy szép torta tetszik, de nincs rá pénzem, attól még egy penészes záptojásos undorító tortának amelyről szállnak a legyek miért kéne tetszenie alternatívának?"


- Pont ez a nagyon rossz példa. Ugyanis egy penészes tortától megbetegszel. Egy csúnyább lánytól nem lesz bajod.

2016. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!