Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg téma! Ti kit választanát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg téma! Ti kit választanátok, ha a belső tulajdonságai kb. egyformák: egy jó testű csinos, izmos, de csúnya arcú srácot vagy egy szép arcú, de előnytelen, vékony és csúnya testű srácot?

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Milyen érdekes, hogy minden ilyen jellegű kérdésnél pontosan ezt a két tulajdonságot állítják szembe...
2016. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert nekem már volt alkalmam ilyenekbe botlani nem is egyszer. Legutóbb pl. ma délután.
2016. aug. 10. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mire :) ha komoly kapcsolatot akarod akkor sztem ink a jóképűt, ha viszont csak alkalmi élvezetekre akkor értelem szerűen a másikat.
2016. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp a jó testű csúnya arcút.
2016. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szép arcút
2016. aug. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

A széparcút, egyértelmű.


Megindoklom: Nekem a szépség ezerszer nagyobb élményt jelent a testiségnél (nem vagyok férfi pszichológiailag), és ugyanúgy nagyobb élményt jelent a belső tulajdonságoknál, határozott kisugárzásnál, pénztárcavastagságnál meg egyéb elvont hülyeségeknél (nem vagyok nő sem pszichológiailag).


Másrészt az arcberendezésén nem lehet majd változtatni, a testén viszont változtatni fogunk... De ha az arc taszít, az kizáró ok.


Persze, ha zsákot húzol mindkettő fejére, és melyiket választanám a következő ötpercre, akkor a jótestűt.

2016. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, de ez a legutolsó válasz a legjobb :-)
2016. aug. 11. 11:06
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha az arc taszít az kizáró ok bármilyen jó teste van.

Az arc és a szem amúgy a személyiséget is tükrözi, így ha az arca nem megfelelő a teste sem lesz az...kivéve ha koromsötét van a szobában, de akkor ugye a testét sem látom.

Amúgy én évek óta vagyok a külföldi párommal és el vagyok tőle bűvölve...magas, vékony, izmos kicsit, sötét hosszú haja van, sötét szeme, olasz-svájci.

Mindenkinek elmondom hogy gyönyörű a pasim.

Amúgy tényleg az, de egyszer egy legjobb barátom amikor jól be volt rúgva nálunk kint- megmondta hogy a pasim egy kicsit lófejű neki, és soha nem merte mondani mert nem akart megbántani hogy tetszik a haja, a magassága az alkata, hogy modellalkatú de az arca abszlút nem, szóval relatív kinek mi tetszik.

Ezzel együtt nők is megfordulnak a Drágám után ;)

2016. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Az arc a lélek tükre. Láttam már jó testű, de gonosz arckifejezésű meleg srácot, akivel nemhogy egy ágyban nem feküdnék, de még egy lakásba sem mennék be. A romlottság, a pénzéhesség, a hűtlenség ki volt ülve az arcára. Rémisztő látvány volt. Hiába feszült izgatóan a skinny farmer a gömbölyded fenekén és a formás lábain, a kiélt, megrútult arc visszarettentett tőle.
2020. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!