Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Továbbtanuláskor, szakmaválasz...

Továbbtanuláskor, szakmaválasztásnál gondoltál arra, hogy mennyire lesz lehetőséged elhelyezkedni dolgozni később azzal, amit tanulsz? Vagyis hogy mennyire lehet piacképes az, amit tanulsz?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 00:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Oké akkor maradjunk hülyék. Felejtsük el. Pont emiatt a duma miatt nem lesz fejlődés az oktatásban.
2017. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Maradjunk abban, hogy nagyon kevés olyan ember van, aki 14 évesen képes arról dönteni, mivel akar foglalkozni felnőttként. Én nem befolyásolhatom az oktatást, nincs rá hatásom, szóval nem értem, ez hogy jön ide, hogy nem lesz változás. Rajtam ez nem múlik, és a kérdésnek sincs ehhez szorosan köze.
2017. jan. 9. 21:37
 13/14 anonim ***** válasza:

szomorú gondolkodásmódod... nem értek veled egyet. IGenis fontos hogy a 14 évesek megtudják milyen lehetőség vár rájuk. Fontos megismerniük a szakmákat, mert sokan ott tartanak hgoy fogalmuk sincs arról mihez kezdjenek. Legalább kapnak egy kis rálátást. Később gimiben szakközépben ugyanúgy változtathatnak a döntésükön, nincs szentírásba foglalva semmi.


Én nem értem miért térsz ki a vélemény elől és veszed semmibe. De nekem mindegy.

2017. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Te elbeszélsz a téma mellett, de ahogy tetszik, én nem erről tettem fel kérdést. :-)
2017. jan. 9. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!