Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A lentiek közül melyik "életké...

A lentiek közül melyik "életképes" szakma Magyarországon?

Figyelt kérdés

Agyalok hogy elkezdek valami levelezős felsőfokú szakképzést.

A környékemen az alábbiak vannak:

Gazdaságinformatikus

Mérnökinformatikus - Hálózati informatikus

Mérnökinformatikus - Rendszergazda

Programtervező informatikus - Fejlesztő

Programtervező informatikus - Multimédia

Televíziós műsorkészítő

Élelmiszermérnök - Felsőoktatási szakképzés

Gazdasági és Vidékfejlesztési Agrármérnök - Felsőoktatási szakképzés

Mezőgazdasági és Élelmiszermérnöki Gépészmérnök - Felsőoktatási szakképzés

Ezek közül nekem talán a programfeljlesztői tetszik, de abszolút nem vagyok képbe a programozási nyelvekkel stb...



2016. nov. 23. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Felsőfokú szakképzés, ráadásul levelezőn... Így leginkább egyik sem. Akkor inkább tanulj meg programozni több nyelven, még papír nélkül is többet érnél a valós tudással, mint megszerezni levelezőn egy papírt ami 0 tudást ad.
2016. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szóval autodidakta módon? az nekem nem biztos hogy megy.

tudok irányítani, eddig olyan munkáim voltak ahol mindig voltak úgymond beosztottjaim, de felettem is mindig álltak, így adva volt egy utasítás, amit nekem végre kell hajtanom az emberek segítségével.

2016. nov. 23. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:

"szóval autodidakta módon? az nekem nem biztos hogy megy. "


Ha nem megy, akkor ne akarj programozó lenni, ez a szakma egy egész életen át tartó autodidakta tanulásról szól, akkor is, ha valaki az elején egy egyetemet végez.

2016. nov. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hmm értem, és végülis belátható mert folyamatosan fejlődik a programozás
2016. nov. 24. 07:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Én info területen dolgozom...


Valamilyen fejlesztőnek menj ha én javasolhatom, pl alkalmazásokra mindig szükség lesz míg rendszergazdákra már egyre kevésbé (pl. felhő miatt)


És szerintem nyugodtan, mondhatjuk, hogy az informatikai területre ez fokozottan igaz, az egész a folyamatos autodidakta tanulásról szól.


Tanulni mindent meglehet, csak akarni kell a sulit meg érdemes megcsinálni mert ad egy keretet az egésznek ahonnan, könnyebb építkezni mint 0 ról én most programozó leszek mentalitással.

2016. nov. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

értem. mindenképpen jövő szeptemberben szeretnék kezdeni bármit is választok.

szóval addig kaparjak össze valamiféle programozói ismereteket? és valóban beletaláltál, nulla a tudásom erről.

2016. nov. 25. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!