Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A hajléktalanok miért nem...

A hajléktalanok miért nem rabolnak ki emberek, vagy miért nem lopnak?

Figyelt kérdés

Nem akarok nekik tippeket adni.(Meg különben sem olvassák a GYK-t)

De nekik mi vesztenivalójuk lenne, ha börtönbe is csuknák őket? Legalább lenne fedél a fejük felett, kapnának enni, egészségügyi ellátásban részesülnének. A szabadságukat elvesztenék ugyan, de legalább nem kéne az utcán tölteniük az éjszakákat, és nem kéne tartaniuk az éhenhalástól sem.

Mondjuk lehet én se mernék bűnözni, de hajléktalan sem voltam még szerencsére. Ki tudja mit hozna ki belőlem ez az állapot. De biztos nem bírnám sokáig :(



2017. jan. 8. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az amit én sem értek kérdező. Egyszer teljesen ugyanezt megkérdeztem itt és sokan azt mondták, hogy mert nem akarják elveszíteni a szabadságuk, nem akarják egy xy négyzetméteres cellában letölteni az életüket meg hogy legalább szabadon mászkálhatnak. DE még mindig jobb a szabadságot elveszíteni, mint az utcán kínszenvedve, az emberek által elítélve, leköpve, stb... koszosan büdösen fetrengeni. Totál nem indok a szabadság elvesztése :D És még összeszedni valami szar fertőzést/betegséget

Nem kell amúgy komolyra gondolni. Valami normális környékre simán mehetnének a csövesek és fasztudja, ellopnának mondjuk valakitől valamit. Ha lenne rendőr a környéken tegyük fel hamar elkapnák. Nem kell ölni ahhoz, hogy bűnt kövess el.

2017. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Némelyik komolyabb bűnöző és többéves börtönkarrier is van némelyik mögött, mint gondolnád.

Erről tudna mesélni a rendőrség nyomozó részlege.

vagy elég ha nézel bűnügyi műsorokat, mint pl a hír tv riasztás.

2017. jan. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyanok az utcán akik inkább éheznek, minthogy mástól elvegyenek, egy dolgozó átlagembertől nem is nagy kunszt lopni, többnyire nem is éri meg, ahhoz meg hogy raboljanak lopjanak, többnyire először neked kell ütni, mert nem fogja senki sem oda adni mindenét. Márpedig gyatra egészséggel rendelkezők, nem fognak kötekedni, lecsapni senkit.

Még él az a rendszer, hogy kérj ha valami kell, aztán aki megszán eldönti hogy ad-e.


Én feltehetőleg gátlástalanul törnék be oda ahova értelmét látom és nem túl rizikós, a tököm akarna éhen kullogni egy teljes napot. Egyébként sem túl idegen az erőszak hisz ahol gyerekként laktam ott késsel hadakoztak, meg letört üveg nyakával szabdaltak össze vita hevében akárkit.

2017. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"A hajléktalanok miért nem rabolnak ki emberek, vagy miért nem lopnak?" talán azért mert nem bűnözök amit a politikusokról már nem lehet elmondani
2017. jan. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

A 90es években az alföldön, mikor esténként feltűntek a fekete mercik, meg olajtartályos kamionok, meséltek egy történetet.

Pár ilyen szegényebb ember, (akkor még újdonság volt az olajozás, sokan azt sem tudták mi az, főleg a vidéki tanulatlan réteg, na meg ugye, ő a kemény legény, mert egész nap kapált a földeken), szóval a felvezető után-kitalálta hogy van egy nagy telephely, ami 2 méteres kerítéssel van körbevéve(fal), hogy majd ők oda este elmennek és körbenéznek.

Hát igen.

Az valami raktár volt, depoféleség.

És vagy 10 rotweiler őrizte, meg egy idegbeteg ürge, aki alig várta, hogy a kutyákat akcióban lássa.

Szóval ezek a jómadarak egyik este benéztek.valamit biztos találtak, mert sietve jöttek kifelé a fal tetején, de az öröm korai volt.

Kinyílt a nagy vaskapu, és elhangzott a varázsszó, ott szalad a macska,FOGD MEG!

és a rotweiler hadsereg szép komótosan elindult "cammogva" a cél felé.

A történet itt véget is ért.

Gondolom a célszemélyek levágtak egy olimpia sprintet, és utána a helyi kocsmába mesélték el ennek a nehéz estének a történetét, vagy nem.

De ezt már ki a fene tudja,hiszen olyan régen volt, hogy a meséket is átköltötték már azóta sokszor.

2017. jan. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem attol is fugg, hogy ki milyen habitusu kozuluk. A szabadsag azert mindenkinek nagy kincs. Amugy nem tudom, hogy emlekeztek-e meg arra az esetre, amikor hajlektalanokbol szervezett egy szerb, szinten hajlektalan bortonszokeveny igazi kis minihadsereget, es bunozesbol, foleg rablasbol, lopasbol eltek, es aki olyan volt azt el is tettek lab alol a csepeli erdoben. Ott volt kiepitve szamukra egy igazi kis lakokozosseg.

Nehez megmondani, hogy aki bunoz az miert hajlik ra, aki pedig nem, az miert nem. Emberfuggo szerintem, mindenki mas.

2017. jan. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lopnak ok, csak nem olyan szinten, amit erdemes a mediaban megemliteni. Kisstilu bunozeseket csinalnak, pl kertekbol elviszik, ami mozdithato, vasakat, femeket, kisebb dolgokat, amiket a bolhapiacon el lehet adni. Ezek olyan apro ertekkel biro dolgok, h a rendorseg nem is foglalkozik ezekkel. Nekik csak a napi betevo kell, meg esetleg a napi adag alkohol, amivel felmelegitik magukat.
2017. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!