Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még esélye egy új vloggernek?

Van még esélye egy új vloggernek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon régóta gondolkodom, hogy vlogolni kezdek (meglepő, de már 23 éves vagyok, nem 13!) de valahogy eddig nem volt merszem nekivágni, és persze csomó minden befolyásolja is a dolgot. A lényeg, hogy most végre összejöhetne, viszont félek, hogy már így is túlterhelt a "piac" videósokból, nem szeretnék tucat lenni. Úgy gondolom, hogy ennyi idősen nem lennék egy újabb minecraft, diy karácsonyi ajándék, try not to akármi challenge videós, és minőségi tartalmat tudnék előállítani, sőt, megkockáztatom, hogy egyedit! De nem túl késő? Van még esélyem, hogy jó videósként lennék elkönyvelve vagy csak egy lennék a sok közül? Van még vevő erre?

Köszönöm a válaszokat, előre is! :)



2017. jan. 9. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Én egyetlen egy vloggert szoktam nézni, mert érdekeseket mond és csinál: egy 40-es éveiben járó amerikai autószerelőt. És mit csinál? Hát autót javít...
2017. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól csinálod, amit csinálsz, és még a minősége is rendben van, egyedi/hiánypótló, az emberek nézni fognak. Szerintem.
2017. jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen mindig megvan a lehetőség.

Csak sajnos leginkább a szerencse a döntő.

Ami kell: jó, egyedi ötlet, tehetség, jó felszerelés, munka munka munka, sok szabadidő, kitartás.

Ha ezek megvannak, akkor csinálod 1-2 évig és talán a szerencse is megjön. Sajnos a túlterhelt piacokon, ha minden megvan a szerencse akkor is kell:(

De kitartást, majd írd meg priviben a csatornád nevét, ha elkezded, engem érdekelne:)

2017. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok még eszembe jutott valami

zenélek, nagyon jó minőségben, profi szintű zenészekkel, de mint mondtam szerencse nélkül a tehetség és tanulás, munka semmit nem ér:)

viszont anyukám hobbiból, minden elvárás nélkül elkezdett videókat töltögetni a youtubera (valami béna öregasszonyoknak éneklő muki zenéi alá csinál csilivili videókat) és már 10ezer feliratkozója van, több vidije 500ezer megtekintéses és 14millió az összmegtekintése (úgy, hogy a videói európa nagy részén le is vannak tiltva)

szóval a szerencse nagyon lényeges tényező az ilyen területeken, a puszta akarás és munka nem feltétlen hoz sikert

2017. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Heyy! Én is nem sokára kezdek, én mondjuk 21 vagyok. Kell még némi kísérletezés a formátummal és készen leszek.


Majd küldd el a csatornád nevét :)

2017. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves kérdező!


Szórakozásra, egyedi tartalmakra vagy tanító/önfejlesztő videókra mindig is volt és lesz igény. Próbáld meg, ne veszíthetsz vele és a visszajelzések alapján alakíts a csatornádon. A közösségi médiákon ajánlom megosztani, hogy hamar nagyobb közönséget tudj megszólítani. Amennyiben úgy érzed, hogy megosztanád szeretnék linket kérni ide vagy privátba. Sok sikert kívánok!

2017. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Sosem késő. Azt viszont ne várd, hogy 1-2 hét alatt milliós nézettséged vagy hasonló lesz. Ha komolyan érdekel a dolog, akkor sok időt, energiát és kreativitást kell beleölnöd.


#4-essel értek egyet! 2 dolog népszerű: A sz*r és a nagyon jó minőség. És mindkettőhöz kell a szerencse.

2017. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a korod nem kérdés, azon nem sok múlik - oersze az érett és kialakult világnézet azért nem hátrány. a kérdés inkább az, hogy milyen tartalmat, milyen minőségben tudsz előállítani és arra mekkora kereslet van?
2017. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na mi lett a vlogból, hol lehet látni?
2019. márc. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!