Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a nagy cigányozás...

Mi ez a nagy cigányozás mostanában a gyk-n?

Figyelt kérdés

Őszintén nem értem. Olyan szinten általánosítanak az emberek, hogy az nem igaz. Tény és való, hogy vannak a cigányok közt is sinter, legalja népség, de nem mind ilyen! Na meg a magyarok közt is van ilyen.

Személyes tapasztalat vagy csak egyből mindenkire rá mondják,te cigány vagy biztos putriban élsz!

Ez mi ez??


2017. jan. 10. 09:27
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Na ez az az általánosítás amit az utolsó csinál.
2017. jan. 10. 11:38
 12/22 anonim ***** válasza:
80%
Ez a valóság sajnos...
2017. jan. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%

Az emberek azért általánosítanak, mert ez az általános. Mondjátok, hogy a magyarok között is van rossz, meg a roma között is jó. De milyen arányban? 100 magyarból mondjuk 2 bűnöző, 100 romából meg 99. Na ez a nem mindegy, ti szentfazekak!


Gondolom nem Észak-Magyarországon laktok, ahol a legsúlyosabb a helyzet. Mi ezzel szemben, aki nap, mint nap tapasztaljuk, hogy milyenek is valójában ezek a söpredékek, pontosan tudjuk, hogy miről beszélünk. Összeférhetetlenek. Igénytelenek. Élősködők. Agresszívek. Erőszakosak. Primitívek. Koszosak. Igénytelenek.


Mi, akik ellene vagyunk a roma társadalomnak, bőven van okunk rá. Ti gondolom valami romamentes környéken éltek, romát csak interneten láttok legfeljebb. Mi viszont tudjuk az igazságot. A roma nép kártékony élősködő, amelyik iszonyú mértékben szaporodik.


Ez nem előítélet, ti liberális barmok!


Ez ÍTÉLET.

2017. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
86%

Fogalomzavarban szenvedsz Kérdező!

A 10-es egyetlen negatív jelzőt nem használt a cigányokkal kapcsolatban.

Még csak nem is cigányoknak, hanem romáknak nevezte őket, veled ellentétben!

Mindösszesen a kívánságát fejezte ki, hogy aki esetleg nem ismeri közelebbről a tevékenységeiket, legyen módjában megismerni.

A negatív jelzőket TE GONDOLTAD HOZZÁ, ergo te vagy az általánosító - és a provokatív kérdésedet is figyelembe véve - meg merem kockáztatni, hogy a rasszista!

Rossz, aki rosszra gondol!

2017. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Bizony-bizony Kérdező, a 14-esnek nagyon igaza van! :D
2017. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy én sem értem Kérdező, hogyha ezzel a "más kultúrával" annyira nincs probléma, akkor miért is elítélendő a 10-es kívánságlistája?

Én is csak azt tudom mondani, hogy részed legyen benne!

2017. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
87%

Eddig engem csak roma próbált meg megverni. Csak roma rabolt ki vagy lopott tőlem. Interneten és élőben is elsősorban romák fenyegetnek. A kéregetők nagy része az utcán roma, vagy úgy viselkedik. A családomat egy alkalommal fenyegették nagyon durván, természetesen romák. Általánosban is romagyerek belém kötött, majd mert "vissza mertem szólni" suli után elkaptak és megvertek. Tanár reakciója az volt hogy megérdemeltem mert visszaszóltam.

Nekem is volt régen egy roma barátom aki az élő példa volt hogy "nem mind ugyan olyan". Egészen addig amíg meg nem lopott. Azzal lebukott, de elengedték. Én ott végleg csalódtam az egész fajban. 2 évre rá le is csukták "szegényt" egy kislány megerőszakolásáért. Felfordul a gyomrom hogy én ezt az embert egyszer barátomnak hívtam.

2017. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Pont a témához vág.

https://www.youtube.com/watch?v=k_mY8EmOLzY

2:09-től kezd érdekes lenni.

Ezek lennének a romák...

2017. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Sokszor el lett mondva, az arányokkal van baj. Annyira jelentős rész olyan, hogy abból nagyon könnyű általánosítani.
2017. jan. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

18-as által linkelt videón rájöttem hogy nagyon is jó dolog hogy nem én vagyok az ország élén a diktátor. Ugyanis a rendőrségi munkát így akadályozó és bömbölő "egyedek" lelövését simán engedélyezném, sőt lehet parancsba adnám.

Ha mást nem, akkor simán engedélyezném a rendőröknek hogy nem simogatva lefogni őket, hanem egy-két pofon, ráüvöltés. Ha nem használ akkor a levegőbe figyelmeztető lövés. Ha az se akkor a következőt fejre.

Csak ez se megoldás, mert onnantól meg azok élnek vissza.

2017. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!