Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok mostanában...

Miért vagyok mostanában ennyire életkedvetlen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom hogy mi az oka hogy ennyire levert vagyok, valahogy tipikusan úgy érzem hogy bevagyok savanyodva, pedig tudom hogy nem kellene, hogy egy lánynál az a jó ha sugárzik az élettől, de valahogy nem élvezem az életet és nem tudom az okát, pedig tavaly nem ilyen voltam. Pontosan azóta érzem, hogy barátom van, 9 hónapja vagyunk egyutt. fél év után eléggé sokat veszekszünk ő nem igazán megértő velem, bármi gondom van női hisztire fogja, kissé érzéketlen eze a téren és fáj h nem számithatok rá, és sokszor kirobban a veszekedés, és félek hogy ez rámehet a kapcsolatunkra. De azt se értem miért van ez a sok veszekedés, mert utána kibékülünk megbeszéljük, csak másképp gondolkozunk. Meg szedek fogamzásgátlót 4 hónapja, és nem tudom hogy esetleg attól van e ilyen szar kedvem. Leérettségiztem, felvettek ahova terveztem de örülni se tudtam neki, meg itt a nyár de valahogy nem élvezem.

Lehet hogy a barátommal való gondok miatt vagyok ilyen, nagyon ritkán érzem magam boldognak, de ha szakitanánk az nagyon mélyen érintene mert nagyon szeretjük egymást, csak jelenleg úgy érzem nincs meg a harmónia, és nehéz vele így leülni beszélgetni, mert mindenből úgy hozza ki h neki nem kell változtatni csak nekem, de nemtom mit lehetne tenni. Barátaim is vannak de ők is dolgoznak, nyaralnak nehéz összefutni, és nem tudom hogy mi tehetne most boldoggá, de már pár hónapja érzem ezt. Hogy lábalhatnék ki ebből a depiből? vagy mit csináljak? Magam se tudom annyira az okát, pedig egy életvidám csajszi szeretnék lenni, csak félek ha így viselkedek a barátom is elhagy


2016. júl. 30. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Életmód váltással , fejlesztő tréningekkel sporttal és a fogamzásgátló befejezésével . Amennyiben nincs a kapcsolat gátol lépj ki , ennyi .
2016. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!