Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez jó eredmény?

Ez jó eredmény?

Figyelt kérdés
12 ÉVES vok és unatkoztam szóval csináltam ilyen IQ tesztet amit elvileg 17-18 évesekkel íratnak és "az emberek 39% százalékánal magasabb az IQ-um" ami 96 a teszt szerint. ez fog még fejlődni mert azt szeretném ha 145 lenni. mert szeretném ha végre lennék valamiben nagyon jó.

2017. jan. 10. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez átlagos intelligencia hányados. Sokat nem fog növekedni idővel.
2017. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17 évesen éred el a végleges intelligencia szintedet.
2017. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És hogy lehet fejleszteni
2017. jan. 10. 21:47
 4/9 A kérdező kommentje:
?
2017. jan. 10. 21:48
 5/9 anonim ***** válasza:

van egy rossz hírem csökkenhet is akár.

Amúgy csak sok olvasással, tanulással lehet szerintem, vagy sakk, megtanulni egy hangszeren játszani.

2017. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BringaManó ***** válasza:

az eddigi válaszok úgy kezelik, mintha neked most tényleg ennyi lenne az IQ-d, holott 12 évesen 17-18-éveseknek való tesztet írni teljesen használhatatlan eredményre vezet.

térjünk vissza a kérdésre néhány év múlva (vagy kérd meg a szüleidet, hogy keressenek olyan pszichológust, aki megméri az IQ-dat).


az olvasás, tanulás, sakk, hangszer stb. természetesen jó tanács, én sem beszéllek le róla. :-)

2017. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Ha egy internetes tesztet töltöttél ki, akkor annak nem kell hinni. Én még egyel sem találkoztam, ami pontos lenne. Nekem mindegyik 15-20-al nagyobb értéket dobott ki (már amelyik tudott mérni odáig és nem akadt ki 120-nál), mint amivel rendelkezem.

Ha érdekel a dolog, akkor menj el egy pszichológushoz és majd ő valószínűleg tud a te korosztályodnak készült tesztel előállni, ami pontos is lesz.

2017. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96 az átlagos (kb 100 az átlag) . a 145 meg majdnem zseni szint. nem tudod addig feltornászni, de ha tanulsz és ez motivál az mindig jó :)
2017. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BringaManó ***** válasza:

csak neki nem 96, hanem szinte biztos, hogy több

(persze csak "szinte" :-)

2017. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!