Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 körüliek! Ti elértétek...

30 körüliek! Ti elértétek erre a korra azt, amire vágytatok a múltban? Elégedettek vagytok most?

Figyelt kérdés
A 10 évvel ezelőtti önmagad elégedett lenne a mostani helyzeteddel?

2015. ápr. 14. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Elégedett vagyok, mert olyanokat sikerült elérnem, amiről csak álmodoztam és nem is gondoltam volna, hogy valóban sikerülhet.

10 évvel ezelőtti önmagam meg is lepődne, hogy milyen jól alakultak a dolgok.

2015. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 évvel ezelőtt olyan nagyravágyó voltam és annyira nem láttam reálisan a dolgokat, hogy csoda lett volna, ha elérem az akkori vágyálmaimat. Mondjuk reálisan megvalósítottam a terveimet. Pl nincs saját kertesházam, de van saját lakásom. Nem lettem világhírű művész, de alkalmazott művészettel foglalkozom, ezért kapom a fizetésemet. Szóval szerintem ha vki 20 évesen arról álmodozik, hogy menő és gazdag sztárügyvéd lesz, de "csak" egy átlagos ügyvéd lesz belőle, aki nem keres rosszul, az is marhajó dolog!
2015. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én még csak 24 éves vagyok, a 17-18 éves önmagamhoz képest sokat csalódtam. De ma már sokkal tisztábban láttom hogy mire vagyok képes és mit tudok elérni. Átértékeltem a dolgokat magamban. Szerintem 30 éves koromig elérem azt amiről álmodtam 20 éves koromban.
2015. ápr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

30 éves koromra elértem mindent.

amit akartam, minden megvolt.

2015. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem el, mert nem vágytam akkor sem, ma sem semmire. "Elégedettek vagytok most?": viszonyítás kérdése. Egy hajléktalanhoz képest elégedett, egy családapához képest nem.
2015. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor tudnék válaszolni, ha tudnám, hogy 20 évesen mit akartam elérni. Halvány fogalmam sem volt róla.

Ahhoz képest túlteljesítettem, bár nem vagyok az az álommegvalósítós típus. Jelentősen átértékeltem az életemet, semmiképp nem vagyok elégedetlen, de ha 20 évesen elmondja valaki azt, hogy 10 év múlva mit csinálok, néztem volna egy nagyot.

2015. ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!