Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális dolog ilyen esetben...

Normális dolog ilyen esetben az ex besértődése?

Figyelt kérdés
6 év után felvette velem az exem a kapcsolatot, (én vagyok a srác) miután egy újabb szakításon ment át, azóta neki 4 volt nekem egy sem.élte világát, néha ha épp szakított beszéltünk kicsit majd miután lett valaki ismét semmibe lettem nézve, ezt eljátszotta 2-3 alkalommal legalább. ő csak csapódott igazából, fiatal volt próbálgatta a szárnyait. velem anno fél évet volt, én voltam az első "igaz szerelme"most néhány mélybeszélgetős nap után nagyon megbántódott rajta hogy a tudnám-e úgy szeretni mint régen válaszára nemtudom írtam, inkább nemre körbemagyarázva. direkt próbáltam úgy alakítani hogy ne legyen belőle harag, mégis úgy tűnik elkerülhetetlen. mennyire normális reakció ez és most mit tegyek? tényleg ez a módja? engem bánt, mert szerintem megérthette volna és elfogadja nyugodtan, nem szít belőle haragot
2017. jan. 10. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért van bőr a képén, hogy ne mondjak csúnyábbat, elvégre nem ismerem :D

A legegyszerűbb az ilyen kaliberű lányt leszarni. Az a baj, hogy úgy tűnik, beléd sokkal több szeretet szorult iránta, mint amennyire ő valaha is szeretett téged. Ő most nyűglődik egy kicsit, de ez se rólad szól, inkább csak kivetíti rád a saját aktuális nyomorát, érezd magad te is egy kicsit szarul. Újabb önző megnyilvánulás részéről, de persze megfér a többi mellett.

2017. jan. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnálom igazából mert tudom hogy sehol sem találta a helyét csak csapódott ide-oda de lelkére beszélni sosem lehetett. de úgy kell elképzelni hogy én magamnak való befelé forduló alak vagyok ő meg amúgy is nyitottabb szabadabb. most olyan jól elbeszélgettünk mint régen, bár éreztem hogy szegény reménytelenül kapaszkodna. én nem haragszom rá a régi dolgok miatt és kihasználni sem akarom de leírtam neki hogy nem bírom ha szenved a lelkem. szép emlékeket köszönhetek neki de ő maga is állítja magáról hogy nagyon kibírhatatlan "nem bírni velem" nem akartam elrontani a jó viszonyt de úgy látszik hogy nem azt a választ adtam amire ő számított ismét mellőzve leszek mint eddig. pedig látom benne az emberséget, de ez a kislányos makacs hisztije tönkrevág mindent
2017. jan. 10. 23:21
 3/9 A kérdező kommentje:
sajnálkozott az elején hogy tudja én szerettem egyedül az eddigiek közül és bocsánatot kért sajnálkozott, sírt. de én már olyan szinten közömbös vagyok erre annyit rágódtam rajta évekkel ezelőtt hogy nem tudom hova tenni. ismerem milyen és nem akarom újra átélni amit anno
2017. jan. 10. 23:23
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Próbáld már meg a szöveget tagolni meg mondatkezdő nagybetűket használni, mert ez így egy hányás.

Senki ne kért téged amúgy, hogy ápolgasd a csaj lelkét, ha ennyi esze van, majd további pár koppanás után hátha elkezd észhez térni. Mindenesetre frankón lelki szemeteskukának használ téged és azt akarja visszahallani, milyen szemét az élet, csak mélyebb hangon. Ha te nem veszed észre, az meg a te bajod.

2017. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"élte világát" - hagyd élje tovább, hajtsd el.

Te meg keress egy kedves, megértő szelíd lányt.

2017. jan. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem is szakítása után keresett meg az exbarátom.

Elküldtem udvariasan.


Igaza van az elsőnek.

Szerintem építsd le, semmi szükséged rá, csak leszívja majd szépen az energiád.

Komolyan dühítenek az ilyen nők.

2017. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírásért, csak pötyögöm ide a gondolataim. az a baj hogy rajta kívül nekem nem volt párkapcsolatom, lehet ezért is lep meg hogy nők közül is van ilyen, akit leginkább elhajtani lenne érdemes a viselkedése, tettei alapján. csak így még nem lépett fel soha, én is inkább lelki szemetesláda dolgot éreztem, hiába mondta a besértődős kérdésére visszaadva a lapot (hogy és ő tudna-e szeretni ugyanúgy?) hogy "sokkal jobban" valahogy annyira kevésbé bízom ebben minha valaki direkt csőbe akarna húzni. talán csak magam féltem az újabb pofáraeséstől
2017. jan. 10. 23:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jutott eszembe hogy ez egy kapcsolatfüggő csaj. Érdekes, hogy mindig csak szakítás után keresett fel, gondolom talonba tartott hátha nem jön senki, de jött. És most kibukott, hogy igazából nem is vagy neki talonba mert ő nem kellene neked úgy.
2017. jan. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
egy nap után fel is vette a nem reagálok semmire stílust. sajnálom, én pedig tényleg meg akartam tartani a jó viszonyt, úgy tűnik nála ez nem opció
2017. jan. 12. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!