Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ha már csak...

Ti mit tennétek ha már csak két hetetek lenne hátra?

Figyelt kérdés
Körülbelül két hetem van hátra az életből. Az okokat nem szeretném elárulni, pusztán csak segítséget szeretnék kérni hogy mit érdemes tenni ilyenkor az utolsó időszakban? Hogyan viszonyuljak a családomhoz, és a hozzám közel álló egyetlen emberhez? A hozzám közel álló egyetlen ember tudja hogy mi a helyzet velem. A családom nem..

2017. jan. 11. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Mondd el a csaladodnak, hogy felkeszulhessenek, es ne a neten irkalj idegeneknek.
2017. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Akiket szerinted érint (család, barát/barátnö, jó baráotk) azoknak elmondani.


2. Az összes rendeznivalódat (papírok, levelezések, tartozások, stb) elintézni.


3. Kitalálni, hogy mit akarsz még megélni, és azt bepótolni.

2017. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A családomnak nem merem elmondani mert szerintem azzal csak még rosszabb lenne. A többi meglesz/már folyamatban van.
2017. jan. 11. 11:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is mondd el, és nyugtasd meg őket, sokkal rosszabb ha úgy mész el, hogy tudják, hogy szándékosan nem mondtad el nekik, nyugodtabbak lesznek később, és könnyebb lesz feldolgozniuk, mint hogy azon rágódnának, hogy miért nem mondtad el nekik.

Ezt úgy tanácsolom, hogy nem öngyilkosság miatt lesz vége az életednek, és remélem, hogy így is van.

2017. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Erre a kérdésre majd három hét múlva visszatérünk.

(Egy biztos, hogy nem a gyakorin irkálnék, ha ez valós lenne.)

2017. jan. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Visszatérhetsz rá nyugodtan de akkor én már nem lesz az élők sorában. Mert szerinted hol kérdezzem? A szüleimtől, akik nem is ismernek, azt sem tudják hogy milyen ember lett belőlem az évek alatt? Vagy az egyetlen embertől aki közel áll hozzám, tudja hogy ez lesz, de most tőle ilyet kérdezni.. Furcsa volna. Remélem hogy sosem büntet meg a sors egy hasonló helyzettel az ilyen kijelentésekért!
2017. jan. 11. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!