Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi a célravezető egy olyan embernél akivel képtelenség bármit megbeszélni?

Sajnos van egy pár ilyen a környezetemben és tehetetlennek érzem magam. 1. Szólok vmi miat és a válasz: Jó, most nincs kedvem erről beszélni. És persze soha nincs kedve beszélni. Maradnak a megoldatlan problémák. Nem szeretnék veszekedni, de sajnos érzem, h fogy a türelmem.

2017. jan. 11. 12:30  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Miről van szó? Hogy jön ez az ajándékozáshoz?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2017. jan. 11. 12:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sehogy, véletlen rossz kategóriát adtam meg

# 2/5Időpont 2017. jan. 11. 13:03 Privát üzenet
Írd le nekik hogy mi a problémád. Tudom hogy az ilyen mindig közbe szól és nem kiváncsi semmire ezért egyszerübb ha küldesaz neki egy üzenetet .

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2017. jan. 11. 17:44 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Egyáltalán kell, hogy végighallgasson?

Ha nem a főnöke vagy, fordíts neki hátat és hagyd ott.

Ha a főnöke vagy, rúgd ki!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2017. jan. 11. 19:03 Privát üzenet
Mit kéne megbeszélni? Mondj egy konkrét esetet!

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2017. jan. 12. 03:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csinálnál, ha valóra válna a legnagyobb álmod, de úgy hogy elméletileg fizikai képtelenség lenne?
Mentális betegség gel küszködők és csak egész eddigi életemben nulladik szám, szerencsetlenkedtem csak a halálom lenne az egyetlen megoldás?
Az előjáték tökéletes a barátnőmmel de amikor felhúzom a gumit kicsit meglankadok a gumi pedig összegyűrődik. Így képtelenség a vaginába dugnom a lány elég szűk ráadásul. Mit javasoltok?
Ti mit kezdetek az "úgy csinálod, ahogy akarod, engem nem érdekel" típusú kompromisszumra való képtelenség ezen formájával?
Havi nettó 95 ezer forintból képtelenség fenntartani egy ilyen színvonalú életet?
Valaki megtudná mondani mennyibe kerül egy köbméter gáz a jelen pillanatban mert ezen a számlán képtelenség kiigazodni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!