Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálnál, ha valóra...

Mit csinálnál, ha valóra válna a legnagyobb álmod, de úgy hogy elméletileg fizikai képtelenség lenne?

Figyelt kérdés
Ha például kiskorodtól kezdve a legnagyobb álmod, hogy tudj repülni minden egyéb nélkül, és egyszer pl. megtörténne, és tudnál repülni, de nem tudnád, hogy hogy idézd elő megint?
2016. nov. 16. 15:48
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ne várj erre sok választ,senki sem tudja. Én sem.
2016. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem teccccik ez a gondoljodás menet...

Én sokat szoktam azon gondolkodni hátha tudnék gondolatot olvasni bár ez is képtelenség...

Azon is gondolkoztam már hogy tudnám aktiválni. Az ha egyszer magátol aktiválodna és nekem kéne rájönni üitöl és hogyan az még nem jutott eszembe de én biztosan addig probálkoznék mig rá nem jövök. Biztosan a multban probálnék gondolkozni hogy mit is csináltam mielött 'aktiváltam'.

A válasz elég késön érkezett tudom de azért remélem még valaha látod...

2017. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!