Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindjárt 17 éves vagyok és a...

Mindjárt 17 éves vagyok és a lábam 37-es. Van rá esély hogy 38-as lesz?

Figyelt kérdés
Már 1-2 éve szerintem semmit nem nőtt a lábam és a magasságom 1 cm-t se. Anyának 38-as apának 41-es (kb-pontosan nem tudom) a lába.És még magasságra nőhetek?

2017. jan. 13. 20:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mert lenne gáz? Nem egy idegen ember cipőjét veszem fel! Ha tetszik a cipője/ruhája nem fogok egy ugyanolyat venni hanem fel veszem az övét! Nem tudom mi ezen a gáz?!
2017. jan. 14. 12:08
 12/14 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy?

Szerintem totál lényegtelen,hogy kinek hányas lába van.Meg ez a gyártótól is függ.Van olyan cipő,ahol a 40-es nagy rám,van olyan ahol a 43-as is kicsi

2017. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok és 2 éve egy mm-t se nőttem
2017. jan. 15. 01:39
 14/14 anonim ***** válasza:

Mi hárman vagyunk lányok a családban.

Anyámnak 36-os, nekem 37-es, a húgomnak 38-as lába van.

Így nálunk esélytelen egymás cipőit cserélgetni, de ez így is van rendjén.

Ha bárkivel egy méretem lenne, még akkor sem adnám kölcsön senkinek a szent és sérthetetlen lábbeli gyűjteményem darabjait.

De nem is egészséges, ha egy cipőt a család összes női tagja teleizzadja.

Inkább örülj annak, hogy nem fenyeget fertőzésveszély és minél több olyan cipő lesz, ami csak a tiéd. ;)

2017. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!