Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bölcsész (tanár) BSC + MSC...

Bölcsész (tanár) BSC + MSC magyar/pedaógia tanár vagyok. Mindjárt végzek, van esély hogy egyből munkát találjak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van. Hogy mekkora, az attól függ, földrajzilag hol, és milyen munkakörben szeretnél dolgozni.
2012. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Ja, és "hogy" előtt vessző!
2012. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és fizetésre mennyire számíthatok?
2012. márc. 19. 11:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A közszférában jellemzően közalkalmazotti bértábla szerint. Ez MSC végzettséggel olyan bruttó 120-130 ezer Ft, keress rá. A versenyszférában közös megegyezés szerint.
2012. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

közszféra, versenyszféra... ha a jelenlegi lakóhelyemen egy gimnáziumban találnék helyet, akkor az közszféra lenne igaz?

na de mi a versenyszféra?

2012. márc. 19. 11:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, te tényleg jártál egyetemre? Igen, a gimnázium közszféra, hacsak nem magán vagy egyházi iskoláról van szó. A versenyszféra az lenne például, ha elmennél egy magánkiadóhoz lektornak.
2012. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
te jó ég , lehet hogy nem is én vagyok a tanár csak egy ismerősöm nevében írom hogy egyszerűbb legyen ?!?!?!
2012. márc. 19. 12:11
 8/9 A kérdező kommentje:

" funkcionálisan analfabéta"

ezt a "beszólást" most sikerült találnod az interneten, vagy gondolkodtál rajta egy kicsit?


bunkó. megy a jelentés meg a minusz

2012. márc. 19. 15:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a szekere nem megy? Na, akkor ha már itt vagyok, segítek is. Nézd ezt a linket:

[link]


A közalkalmazottak 3 évente kerülnek magasabb fokozatba. Az osztályokat itt találod:

[link]


Ez alapján talán meg tudod nézni, esetleg ha beírod, hogy bérkalkulátor 2012 a keresőbe, akkor azt is kiszámolhatod, hogy mennyi ehhez a nettó.


Arrogancia? Lehet, hogy arrogancia, de nem én voltam, akinek először szemet szúrt a butaságod, amivel nem is lenne gond, ha utána a hárításod nem lett volna olyan szánalmas. Én veled ellentétben nem képzelek se kevesebbet, se többet magamról, mint ami vagyok, egy átlag ember, semmivel sem vagyok okosabb az átlagnál, csak érdekes módon, mindig a nálam butábbak hiszik magukat szellemi elitnek...

2012. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!