Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pedagógusok! Volt már ilyen eset?

Pedagógusok! Volt már ilyen eset?

Figyelt kérdés
Hogy nagyon megkedveltetek egy diákot? Valamivel felhívta rátok a figyelmet, nem volt hétköznapi, esetleg tanultatok is tőle valami fontosat?

2017. jan. 14. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy a tanárodba?
2017. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a tesi tanárom a nagybátyám, szóval kedveljük egymást. És sokat tanul tőlem, pl. gitár, főzés, stb. :) De ha szerelemre gondolsz, akkor az nincs!
2017. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok. :D

Csak hallottam már ilyen sztorit, nem szerelem volt, de egy kislány konkrétan mindenkit elvarázsolt. Tanárt, diákot, kígyót, mindenkit, az ő különös hatásával, vonzerejével.

Éppen ezért izgatja a fantáziám, hogy vannak-e még ilyen esetek, és hogy a tanár szemszögéből milyen egy ilyen megmagyarázhatatlan szeretet egy diákja iránt. Vajon gondol-e rá otthon vagy iskolán kívül? Vajon az ő dolgozatát javítja-e ki legelőször? Vajon figyeli-e a diák reakcióját az órán, miközben magyarázza az anyagot?

2017. jan. 19. 21:49
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szerelemre gondoltam, csak egyfajta vonzalomra, anyai/apai szeretetre egy diák irányába.
2017. jan. 19. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel kellett volna kezdened! :) Engem amúgy mindegyik tanár imád, még azok is, akik nemis tanítanak. :D Mondjuk kitűnő is vagyok, szóval nem csodálom. :)
2017. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%
De arról nem tudok, hogy gondolnának rám, vagy az én dolgozatomat javítanák ki elsőnek. :) Órán mindig elől vagyok és a középső padsorban, mert kicsi vagyok, szóval biztos figyelnek, de nem tudom. :)
2017. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!