Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pepsi-Coca vloggerekkel...

Pepsi-Coca vloggerekkel reklámozza jelenleg a termékeit. De miért van ez? Lent.

Figyelt kérdés

A pepsi facebook oldalán csak azt olvasom, hogy csicska Goodlike, sz*r Unfield, eladtátok magatokat, unalmas stbstb.. A Coca-Cola face oldalán pedig csak azt olvasom, hogy szeretünk Csecse Attila, love Follow Anna stb...

Szemény szerint én mindegyik vloggert kedvelem. A youtube követők alapján pl Unfield kedveltebb mint pl Anna vagy Attila.

Akkor mégis miért szidják most agyon a Pepsit a Cocát meg miért nem?

Szimplán csak kíváncsiságból kérdezem :)



2017. jan. 15. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy látszik platformot váltottak, mert rájöttek hogy a fiatal korosztályt már nem tv-s reklámokkal, hanem az interneten, internetes közösségekbe való megjelenésükkel tudják meghódítani.
2017. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt értem, gondoltam is, csak azt nem értem konkrétan, hogy emiatt a Coca sztár a Pepsis vloggereket meg alázzák rendesen az összes video alatt.
2017. jan. 15. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy az adott internetes személyiségnek milyen és mekkora célközönsége van, és milyen tartalmat generál.

A kérdésedben említett Coca Cola-s videósok férfiak számára érdektelen dolgokról beszélnek, így azt sem tudják, hogy kik azok, a lányok pedig odaírnak szívecskéket, és ömlengenek pár sort.

Ez a Goodlike és Unfield ismertebbnek számít a nagyobb nézőközönsége miatt, így sok megoszló vélemény születik róluk. A Pepsi-s oldalon sem mindenkit ócsárolnak, például azt a Szilvát sem, meg annál az Ábelnél is másra panaszkodnak, mégpedig arra, hogy állandóan megjelenik a Pepsi reklámja a Facebook-on, túl agresszíven hirdet, és ez nem érdekli őket.

2017. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!