Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ma láttam a buszon egy fiús...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma láttam a buszon egy fiús lányt, akinek a bal hüvelykujján egy ezüstgyűrű volt! Ő akkor "reklamozza" magát?

Figyelt kérdés
Olvastam már itt ezeket, de még nem találkoztam ilyesmivel máig. Elég fiús volt (rövid haj, ruha) de azért látszott, hogy lány. Ilyen esetben ő akkor most leszbikus, vagy nem tudja ,hogy az ott hordott gyűrű ezt jelenti? Szerintem még kiskorú volt.

2016. okt. 5. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Attól hogy valaki kiskorú illeteve szerintem inkább fiatalkorú akart az lenni, nem biztos, hogy nincs tisztában a dolgok jelentésével
2016. okt. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Maximum a kisujj gyűrű számíthat reklámozásnak, a fiús stílus csak önkifejezés. Ugyan úgy vannak nőies, mint kicsit fiús leszbikusok, ezt nem mondanám reklámozásnak. (Sőt sok fiús lány meg igazából hetero, csak ilyen a stílusa)


De ha így egyszerre jelentkezik a legtöbb jel, akkor valószínűsíthetően leszbikus volt. De neked miért olyan fontos, hogy a XY lány a falu másik végéről mi? :D

2016. okt. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem volt fontos, csak érdrkelt, ennyi. :D nagy hírneve van erre, utólag kiderítettem, mármint sokan ismerik, de mindegy nem tudok róla semmit :D
2016. okt. 6. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bezzeg az én gyűrűmet sosem veszik észre. :(
2016. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes utolsó, azért szerintem elég feltűnő tud ez lenni :D
2016. okt. 7. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!