Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az ezen az oldalon,...

Miért van az ezen az oldalon, hogy fiúk fiúkkal nem akarnak beszélgetni, csak lánnyal?

Figyelt kérdés

Lánnyal lányként már sokszor beszélgettem, de fiúnak kiadva magamat fiú nem akart velem beszélgetni. Ahogy leírtam a nememet, egyből nem írtak vissza. Wtf.?

Amúgy lány vagyok.


2017. jan. 16. 01:22
 1/9 anonim válasza:
nem tudom én mindenkivel elvagyok
2017. jan. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Idegen lánnyal jó beszélgetni, de idegen fiúra nem akarnak időt szánni szerintem. Bár én megírnám, ha nem akarnék beszélgetni. Meg a témától is függ szerintem.
2017. jan. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem beszélgetek ismeretlen fiúkkal ezen az oldalon. Lányokkal elbeszélgetek, de nem látom értelmét a saját nememre pazarolni az idot.
2017. jan. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaj, mert bizsergeti őket, hogy esetleg több is lehet. Nem beszélgetni akarnak, hanem bszni.
2017. jan. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szánalmas.
2017. jan. 16. 02:47
 6/9 anonim ***** válasza:
A melegek vissza fognak irni ne aggodj:D
2017. jan. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor írjanak a melegek! :(
2017. jan. 16. 03:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy idegen beszélgetőpartnernél mindig benne van egy kicsit a párkapcsolati opció. Tudod nem ismered, vadidegen, nem tudod, hogy néz ki, kicsit ott motoszkál a "hátha kifogom az aranyhalat" lehetőség. Fiú-fiú esetén (nyilván hetero beállítottságnál) nincs ilyen, tehát csak akkor kerül sor beszélgetésre, ha annak célirányos oka van (kérés, kérdés stb).
2017. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert utálom a saját nememet :D és volt, hogy lánynak hittek, rámírtak, nem mondtam eleinte konkrétumot és ismerkedni akart, leírtam fiú vagyok nem írt vissza :D


És ne hidd, hogy olyan céllal keresem a lányokat. Szocfóbiás vagyok szóval nem, párkapcsolat jelenleg közel sem érdekel elhiheted :D

2017. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!