Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kezdenek elszállingózni a...

Kezdenek elszállingózni a barátaim (ezt az élet hozza), és már egy olyan ismerősöm sem maradt akiről tudnák egyik hobbimról az animékről beszélgetni, esetleg lenne ezen az oldalon olyan akivel néha lehetne beszélgetni az animékről?

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 23:42
 1/6 anonim válasza:

Tutira van néhány fórum ahol találsz hasonló érdeklődésű embert! Aki keres az talál! Regisztrálj egy ilyen fórumon szívesen látnak majd mivel kevés a hasonló érdeklődésű.


Én manga fan vagyok és simán találtam ilyet, mert a barátaim között nincs aki szeretné.


Az animéket és a dorámákat is szeretem!


A barátságok jönnek mennek, van amelyik egy életre szól, van hogy nem. Tenni kell azért hogy megmaradjon a kapcsolat és akkor ha legközelebb találkoztok is úgy fogtok beszélgetni mintha csak egy nap telt volna el.

2014. júl. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia beszélgethetünk ha gondolod, hasonló cipőben járok mint te. ha gondolod írj privátot 18f
2014. júl. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gaia0506 válasza:

Szia! Ha szeretnél velem beszélgethetsz. Hasonló helyzetben vagyok én is. Ha benne vagy írj privátot.


14/L

2014. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz, ha gondolod. 25/l


De egyébként valamelyik válaszolónak igaza van: nagyon sok netes fórum meg hasonló hely van, ahol tudnál ismerkedni. Na meg gyere el egy conra! :)

2014. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én szívesen beszélgetek, szintén anime és manga fan vagyok. Nekem szerencsére vannak ilyen érdeklődésű barátaim, de a virtuális ismeretségnek is örülök. :) Írj privátban, ha gondolod.

13/L

2014. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia,ha gondolod irj 14/l
2014. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!