Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik oldalon tudnék kereszté...

Melyik oldalon tudnék keresztény barátokat szerezni? Olyan emberekkel, akikkel tényleg tudnék beszélgetni?

Figyelt kérdés

Alapjáraton egy csendes, kissé visszahúzódóbb, visszafogottabb személyiség vagyok. Éppen ezért az ismerkedés is nehéz számomra, azonban az esetek több százalékában igyekszem én kezdeményezni. Sok barátom volt, de az évek alatt lekoptak, igyekszem mindenkinek írni, de sosem írnak vissza egyszerűen nem érdeklek senkit sem. Szeretnék barátokat találni: elmentem közösségekbe, voltam fent 1-2 oldalon is, de nem jártam sikerrel. Van esetleg valami ötletetek? :)


20/L


2016. máj. 19. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb szerintem ha a környezetedben lévő gyülekezeteket keresed fel, csak akadnak ott is barátlehetőségek :D

De ha úgy gondolod, így virtuálisan könnyebb elkezdeni, írhatsz nyugodtan nekem is, szívesen ismerkedem :)

Ha ez számít, baptista keresztény vagyok.

2016. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit értesz keresztény alatt?

Aki teljesen vallásos, mindig jár templomba, tehát amolyan "mintakeresztény" vagy csak egyszerűen keresztény vallású?

Csak azért kérdezem mert én bár az vagyok, de elég.. Furán vagyok keresztény vagy hogy mondjam :D Szóval ha gondolod beszélgethetünk, mindenre nyitott vagyok :)


Egyébként:Anotalk(nem vicc, én sok normális emberrel ismerkedtem meg itt), illetve facebookon hasonló beállítottságú, érdeklődésű csoportokban. Persze sok a "minél több ismerős annál menőbb vagyok" emberke, de szép számmal vannak normálisak is :)

2016. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj. 26F
2016. máj. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!