Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert van az hogy nem tudom...

Miert van az hogy nem tudom összeszedni magam? Már az öngyilkosság is képben van sajna.28nő

Figyelt kérdés
Beleszülettem egy rossz csaladba. Soha nem volt összetartas meg ilyenek. Utàna leeltem 10evet valakivel akit nagyon szerettem. Vegul megcsalt es vege lett. Most benne vagyok egy igen elcseszett kapcsolatban. Egyedül, albérletben. Szinte az összes fizum ràmegy. Nem halladok sehova. Egyedul vagyok mint a kisujjam. Talan jobb lenne feladni :(
2017. jan. 16. 04:24
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Tudod nagyon sok embert a perem szélére sodor az élet, de nem adják fel, mert nem szabad feladni! Azért nem tudtad még összeszedni magad, mert túlságosan a körülmények rabja vagy, ha ebből kitörsz, kitűzöl egy célt és a saját utadat kezded járni, máris jobb lesz. Sosincs késő az újrakezdéshez.
2017. jan. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz ilyenkor, viszont vannak megoldások. Csak pozitív érzelmi forrásokat keress, pl. jó szakembereket (Soma-Spitzer Gyöngyi, Müller Péter), csak pozitív filmeket és egy kicsit kényeztesd is magad, olyan dolgokat vegyél, amiket mindig is szerettél volna. Keménynek kell lenni, s ezek a megoldások elindítanak téged egy jó irányba.
2017. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még egy tanács: nagyon szigorúan válogasd meg azokat az embereket, akikkel beszélsz, csakis pozitív beszélgetés legyen köztetek, a túlzottan kritikus, állandóan piszkálódó, feléd egy pozitív szóval nem rendelkező emberekkel nincs miért beszélned - ez nagyon fontos.
2017. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már volt. Ami időt a Gyakorira, meg az "igen elcseszett" kapcsolatodra fordítasz, tölthetnéd hasznosabban, tanulással, jobban fizető munka, vagy olcsóbb albérlet keresésével... a kutyádat is lepasszoltad, vele is törődhetnél... az itteni nyafi nem visz előrébb, senki nem tudja megoldani a problémáidat, csakis te.
2017. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Beleszületni rossz családba egy dolog, ez még nem dönti el a jövődet, ha nem hagyod - tapasztalatból beszélek.

Első körben a rossz kapcsolatodnak vess véget. Társas magányban élni sokkal rosszabb, mint egyedül, ez ne tartson vissza. Aztán ha kell, költözz, bérelj szobát, hogy spórolhass (nem ideális, tudom, de egy ideig ki lehet bírni), utána akár külföldre is kimehetsz, de még az is lehet, hogy a lakótársad/lakótársaid személyében barátokra lelsz. Kesergés és önsajnálat helyett tegyél a jövődért - keress másik munkahelyet, tanulj nyelvet, képezd magad ingyenes online kurzusokkal, keress társaságot vagy valakit, akivel beszélgethetsz, akár hobbicsoportban, akár fórumon. Próbálj meg hobbit találni és legfőképpen célt kitűzni magad elé. Nagyon sok műlik a hozzáállásodon, ha nem teszel semmit, csak passzívan sodródsz, soha semmi nem fog változni.

Átestem egy ilyen krízisen, évekkel ezelőtt (most vagyok veled egyidős, de már rég kiverekedtem magam belőle), ha szeretnél beszélgetni vagy tanácsot kérni, keress meg privátban nyugodtan.

2017. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4es. Milyen kutyàrol beszélsz?
2017. jan. 16. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!