Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Röviden a helyzet az, hogy sofőrsuli ideje alatt nagyon jóba lettem az oktatómmal, mivel jófej, mindig sokat beszélgettünk, viccelődtünk. Egyszóval jól kijöttünk/kijövünk egymással (még nem fejeztem be a sulit, a napokban vizsgázok). Édesapámmal gyerekkoruk óta ismerik egymást, és mivel jó pár évvel idősebb nálam, megtartottam azt a pár lépés távolságot. Nem haverként tekintek rá, hanem tisztelem, mint oktatómat, tanáromat. A problémám az, hogy felhozta, hogy menjünk el egyet úgymond "iddogálni". Először azt hittem, csak viccel, és mondtam, hogy jó, persze, elmegyünk, ha meglesz a jogsim. Azonban ma ismét szó került róla, én meg csak mosolyogtam, bólogattam. Nem igazán tudom, mit tehetnék. Valahogy tartok is tőle, mert ugye felötlött bennem a gondolat, hogy mit akarhat tőlem. Sosem tett megjegyzéseket, amelyek kényelmetlenül érintettek volna, se semmi ehhez hasonló, mégis bennem van a félsz.

Előre is köszönöm a segítséget!


2017. jan. 16. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem legközelebb markold meg a sebességváltóját!
2017. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most ezzel mi a probléma? Jó, nem azonos kategória, de egy köz/fősulis a csillagot leszedi az égről, hogy a tanára egyszer azt mondja neki, igyanak meg egy sört.

Most te végül is mitől félsz?

2017. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy lány vagyok, és ilyen szinten kényelmetlenül érintene, ha egy 25 évvel idősebb férfi bepróbálkozna.
2017. jan. 16. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahha... megint igazolódott, hogy egy nőhöz egyszerűen lehetetlen haverként viszonyulni. Rá kell jöjjek, hogy a férfi-nő barátság ellehetetlenülése kizárólag a nőkön múlik. Tényleg mindenféle gesztusra dugáscéllal tudtok csak nézni?
2017. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem erről van szó. Egészen mostanig nem is így tekintettem rá. Egyszerűen csak furcsállom, ennyi. De ezek szerint én vagyok túlságosan 'parázó'.
2017. jan. 16. 18:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!