Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan...

Történt már veletek olyan szerencsétlenség, ami 1 millió az egyhez, hogy megtörténjen?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem valami pozitív dolog történt: adódott egy lehetőségem aminek nagyon kevés volt az esélye. Más kérdés, hogy sajnos nem tudtam kihasználni.
2017. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Van egy játék, league of legends. Itt a legfontosabb meccseimet játszottam (promo diába), és ezeket nem lehet újrajátszani, megállítani vagy ilyesmi. 1 esélyed van.

Nagyon nyerni akartam, és direkt akkor játszottam, mikor senki nem volt otthon, hogy jó legyen a pingem.

És pontosan elment az áram vagy 5x, csak azért is hogy nehogy vissza tudjak lépni véletlenül is, és ez még többször is előfordult hónapokkal később, pont csak akkor ment el az áram, amikor én azt játszottam, azelőtt, azután soha. Már videóra is akartam venni, hogy a halálba történhet ez meg.

Bocs hogy ilyen számítógépes téma.

2017. jan. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem nem, ismerősömmel igen. Hónapokig küzdött a rákkal, sikerült meggyógyulnia, az utolsó kontrollról hazafelé menet pedig elgázolta egy kamion és ottmaradt... Vagy a másik, ami ennek a fordítottja: elgázolta biciklizés közben egy kamion, hónapokig kómában volt, nagy nehezen felépült a rehabok által, aztán mikor már jól volt, férjhez menni készült, agyvérzésben meghalt... 32 évesen.
2017. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Minden jöhet, az enyém például Kresz vizsga.

Mindig is érdekelt,állandóan bújtam a bátyám könyveit, mert amúgy az egész család fuvaros.

Meg volt a program is, full friss volt minden, aztán pár soztálytársam is akkor csinálta, mindig engem kérdeztek meg, illetve időre töltöttük.

Átlagban ilyen 5 perc alatt végeztem egy teszttel, az is ilyen 1-2 hibapontos volt(mondjuk ez meg tipikusan az volt, hogy volt vagy 10 kérdés, amit az istennek nem bírtam megjegyezni, hiába néztem meg vagy 20* az igazat).

Eljött a teszt napja.Bementem, tik, tik, tik mnyomtam frankón.

Erre bejött egy olyan, a képeseknél, amit életemben nem láttam, azt se tudtam, hogy eszik vagy isszák(Főleg, hogy ott meg volt az az 5-6 szabály, amit tudni kellett alkalmazni és azokkal se ment).

Jó, leszartam, mondom még tutira van 7 pontom.

Erre még egy meg még egy meg még egy ilyen kép, hogy csak néztem, hát mondom ilyen nincs, hát hogy vagy mi??

Jó, betippeltem, a többit utána megint végigcsapattam, belefutottam két kedvenc kérdésbe.

Rányomok, 11 pont.

3 kép meg a két kedvenc(miért ne?).

Osztálytársaim későbbre voltak írva, nem akarták elhinni.

Máig nem értem és azóta nem egyszer került már könyv a kezembe és azóta se láttam(jah egyébként sértődötten úgy mentem vissza pár nappal később, hogy bele se néztem a könyvbe és 1 hibapontos lett).

2017. jan. 16. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:

1995-ben itthon halt meg nagymamám, pont szenteste. Nem ért ki a mentő időben.

2010 szenteste, anyukám szinten itthon rosszul lett, mire jött a mentő, már nem tudtak segíteni.

2017. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!