Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valaki rajtam kívül, aki...

Van valaki rajtam kívül, aki otthagyná a jelenlegi életét egy veszélyes, akciódús kalandért cserébe, ami fizikailag és lelkileg is hatalmas megpróbáltatást jelentene?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés nagyrészt csak álmodozás.

Kíváncsi vagyok hány olyan ember van itt, aki ennyire vágyik egy őrültségnek tűnő kalandra, hogy bármikor feladna mindent cserébe.

Lehetne keverni az érzést valamilyen kemény sporttal is, de ugyanaz. Nem akarom hogy utána vissza kelljen térni a mókuskerékbe, az unalmas, kényelmes életbe, ahol a test fizikai terhelését is szimulálva végzik konditerem formájában.

Talán egy apokaliptikus anarchia szerű helyzet az, amiben leginkább elememben érezném magam. Nagyon jól tudok hangtalanul osonni, rejtőzködni, futni, akadályt leküzdeni, de ezeket a dolgokat már soha nem fogom használni ebben a világban, ahol szinte már megmozdulni sem kell. Kivéve a szimulált helyzeteket, sportokat.


2017. jan. 17. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint eb a szaharát. Azért olvasok, addig se kell itt lennem. (:
2017. jan. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De mi akadályoz meg abban, hogy jel. a rendőrséghez vagy a hadsereghez?
2017. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el határvadásznak. Most felvesznek.
2017. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A határvadász és a kaland, izgalom közt van egy 200 mérföldes szakadék.

Vagy neked az jelenti az izgalmat, hogy napokig állsz a hidegben és csicskáztatnak? Ez pont hogy a mókuskerék, az unalmas hétköznapi élet, amiből menekülnék.

2017. jan. 19. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!