Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok, túl öregnek...

22 éves vagyok, túl öregnek érzem már magam ahhoz, hogy belekezdjek olyan dolgokba, mint külföld, egyetem, stb. Hogyan motiváljam magam?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 00:46
1 2
 11/17 anonim válasza:

Megértelek. Én 20 évesen is öregnek éreztem magamat. Akkor született a nagylányom. Most 28 évesen meg már öregasszonynak. A munkahelyemre egyre fiatalabbak jönnek. Gondolkoztam, hogy jelentkezek MA képzésre, de nem fog az agyam. Annak is örülök, ha a lányommal képes vagyok tanulni, pedig még csak alsós.


Szerintem próbáld úgy motiválni magadat, hogy azért jó, ha van diplomád, inkább 25 éves korodra legyen, mint 35 évesen. Jobb eséllyel kapsz elfogadhatóbb állást, sokan diploma után mennek külföldre akár 25-28 évesen. Ha nekik sikerül, neked is fog.

2017. jan. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy öreg.
2017. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

22 évesen öreg :D Apám, nekem akkor még el se kezdődött igazán az életem. Egyetemre most, majd' 30-as fejjel járok estin, külföldre a huszas éveim közepén mentem ki.. Ha 22 évesen lehúzom a rolót, kimaradtak volna a legjobb dolgok, amik valaha történtek velem.

Szedd össze magad, mert ezzel a hozzáállással tényleg nem jutsz sehová.

2017. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi van baszovics Béla? 55 éves vagyok most vagyok erőm

teljében.Jövő hónapban megyek ki Arkansasba dolgozni.

Csipkedd magad hombre.!

2017. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az idő mindenképp eltelik. Akkor is, ha hasznosan töltöd el és akkor is ha nem. Én 25 évesen kezdtem el a jogi egyetemet, előtte már lediplomáztam egyszer és dolgozom jelenleg is. Mégis teljesen ésszerű ötletnek tartottam a jogba is belevágni.


Ha motiváció kell gondolj arra, hogy a te időskorodra már jó eséllyel össze fog omlani a nyugdíjrendszer és nem árt, ha lesz pénzed.

2017. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Te komolyan hülye vagy? 30 után byílt ki nekem a világ! Másiddiploma, külföld, igazi szerelem, igazi jó szex, sok kézműves hobbi, ami annyira jó, hogy ebből ékek. Öreg vagyok? Dehogy!
2017. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ebből élek. Bics
2017. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!