Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenyírtam a hajam kopaszra,...

Lenyírtam a hajam kopaszra, nem áll jól sem, gusztustalannak tartanak majd? 22F

Figyelt kérdés

Elegem lett belőle, hogy 3 hetente fodrászhoz kell járnom, hogy mindig fésülgetnem, mosnom kell a hajam...és letoltam kopaszra idegből.

Elég előnytelen, itthon is mondták, hogy ronda vagyok így.


Ti kinevetnétek az utcán? Mármint nem akarok ismerkedni, hanem csak úgy szimpla járókelőként.


Azért ide írtam, mert nem találtam jobb kategóriát és itt sokan szoktak lenni.


2017. jan. 18. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Szimpla járókelőként tuti nem fog megnézni senki. Az ismerősök között már neccesebb. :D

"Idegből" hajat vágni szerintem is hülyeség volt. Én is 22 vagyok, és nekem is nullás, mondjuk nekem jól áll. Egyelőre tartsd az esernyőt az ismerősök savazása elől, és örülj neki, hogy az utcán nem fogják észrevenni. :D

2017. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
megnyugtatlak, vissza fog nőni
2017. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

Ja, igen, pro tip: borostát növessz hozzá, nagy eséllyel jobban fog állni.


#1

2017. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
tél van tudod sapka sál és felse tűnik az utcán:D
2017. jan. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#1 Ismerőseim is hasonlóan őrültek, mint én, fel se vették, voltak már durvább esetek is.
2017. jan. 18. 22:34
 6/13 A kérdező kommentje:
#2 De nem egyik napról a másikra :D
2017. jan. 18. 22:40
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Én karácsony után jártam így.

Nekem abból a szempontból kicsit gázabb volt hogy világ életemben hosszú derékig érő hajam volt srácként. Mikor megláttak kopaszon mindenki meglepődött. Voltak ismerősök akik elmentek mellettem anélkül hogy észrevettek volna. Páran ki is nevettek, de nem a bunkó hanem a baráti piszkálódás módon. Viszont 3 hét alatt elég elfogadhatóan visszanőtt.

2017. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Cigányok közé ne menj!!! :D
2017. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Ne legyetek már lusták a hajápolásra!

Lehettek még kopaszok öregen is.


Visszanő ne vágd le!

2017. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszel egy hajnyíró gépet megspórolod a 3 heti fodrászt. Egyébként meg hordj sapkát. Ha ilyen gyakran kell hajat vágatnod úgy is hamar vissza nő majd. Utcán senki se fogja nézni (szerencséd hogy hideg van és indokolt a sapka)
2017. jan. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!