Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorodom a nőktől, gusztustal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodom a nőktől, gusztustalannak tartom őket, ez miért lepi meg az embereket? 22F

Figyelt kérdés
Ha ránézek valakire az utcán, tömegközlekedésen, konditerembe, előjön bennem hogy biztos már lesz*pott 4-5 embert, ilyenkor megjegyzem mindig hogy más ember hogy tud megcsókolni egy nőt, aki mondjuk már előtte is 2-3 kapcsolaton túl volt.
2014. szept. 5. 18:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Na mert a pna nyalás sokkal különb. :D
2014. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

* konditerembeN


Én az emberektől undorodom, így azt is lesz4rom, hogy meglepődnek ezen.

2014. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem beteg vagy.
2014. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
Engem ez nem lep meg, én is undorodom a nőktől, csak más okból...:D
2014. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Hogy miért!? Mert ez nem természetes! Rohadt nagy csalódás érhetett, amit fel kéne dolgozni és nem utálni ezért minden nőt! Vagy esetleg vonzódsz a férfiakhoz?
2014. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond. Még mindig ott van a másik nem, vagy a szexmentes életmód.
2014. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az érved nem túl jó, mert ennyi erővel te hogy tudsz enni, amikor azzal a kézzel hugyoztál már párszor.
2014. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Elég buta érved van utolsó, én a sajátomat fogom meg, és arra használom amire ki lett találva, nem arra hogy másnak kínálgassam arra a helyre, amit evésre használ.


Nem tudom megérteni azokat, akiknek nem számít hogy mást megcsókolnak mikor egy idegen farkát nyalogatta.

2014. szept. 5. 19:05
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Ilyen alapon soha senki ne jöjjön veled össze, mert a következő pasi undorodni fog tőle, hogy leszopkodta a kisf@ßod.
2014. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
71%
Hát, lehet hogy te csak evésre használod, de más meg többmindenre, köztük a szopásra is. Szóval nekik ez természetes.
2014. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!