Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Próbálnátok ismerkedni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálnátok ismerkedni, ha lenne egy súlyos testi hibátok, amit a legtöbb ember gusztustalannak tart?

Figyelt kérdés
2014. okt. 18. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen testi hibára gondolsz?
2014. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 October15 ***** válasza:
Gondolom.
2014. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én magam vagyok a megtestesült testi hiba :(


21/F

2014. okt. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem van... és azért próbálok... de nem ezért nem jött még semmi össze, az az igazság.
2014. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van testi hibám, nem is egy.
2014. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is van :(
2014. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze simán, csak egy kicsit lejjebb tenném a lécet, a testi hibámat meg még igényes öltözködéssel, ápoltsággal, testem intenzívebb edzésével, még jobban odafigyelő viselkedéssel, nagyvonalúbb költéssel, stb. kompenzálnám.


Mégis milyen hibád van?

2014. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem igen, mert így nagyon nem is próbálok
2014. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl. üvegszemem van, ennek ellenére nem érzem magam kevesebb embernek, mint mások, akiknek (látszólag) semmi bajuk nincs. Sokszor tapasztalom, hogy akiknek semmi problémájuk nincs, nem tudják értékelni az egészséget, nem érzik az értékét. Nem mindenkire igaz, de sokakra. Mikor a műtétemet csinálták, arra gondoltam, hogy ezt nem én választottam, és pont ezért nem fogom magam miatta szarul érezni. Hittem benne, hogy az embereket ez nem érdekli. Azóta volt alkalmam megtapasztalni, hogy a butábbak hajlamosak az ilyesminél leragadni. Még azt is gondolom, hogy én tisztábban látom az embereket, mint az átlag. A külsőtől gyakran elvonatkoztatom, persze azt észreveszem, ha valaki igénytelen. Abba kapaszkodj bele, amiről tudod, hogy te tehetsz, és ne abba, ami adatott. Az okosabbja úgyis tudja, hogy a külső egy adott dolog, és ha belül üresek vagyunk, akkor után kínkeserv lesz a velünk való együttlét. Valóban az is igaz, hogy a külső, az ami gyakorta megfogja a másikat, de velem az is megesett, hogy bár a külseje tetszett, belülről annyira taszított, hogy egy idő után rá nézni sem bírtam.
2014. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!