Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan élnétek túl ilyen...

Ti hogyan élnétek túl ilyen hidegben kint egy éjszakát hajléktalanként? Mit tettetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Összevesztem a családból mindenkivel, és elmentem itthonról. 1 órán keresztül sétálgattam és ültem, gondoltam haza kéne menni mert már nem bírom (1 óra után már szenvedtem) de nem mentem, mert nagyobb volt bennem a düh még mindig... elkezdtem futni az utcákban, majd találtam egy csatornanyílást ahonnan meleg gőz jött fel és ráálltam. Ott álltam amíg nem melegedtem fel, majd gondoltam tüzet kéne gyújtani. Sétálgattam az utcákban, amikor éreztem hogy nagyon fázok elkezdtem futni, kiszedtem a postaládákból az újságokat, meg egy bolt mellől téptem le hirdetéseket, kimentem egy külterületre, szedtem ágakat és gyújtottam tüzet. Ott melegedtem. Kicsit féltem, de nem érdekelt annyira fáztam. Utána futottam még egy kicsit, majd már éreztem hogy kezdek elgyengülni, elálmosodni és hazamentem.

2 órát töltöttem kint. Szerintetek kibírtam volna az egész éjszakát? Mit tettetek volna?



#hideg #hajléktalan #hajléktalan élet
2017. jan. 21. 19:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a szabadban dolgozom napi 8-9 órát télen nyáron.Úgyhogy kenem vágom a taktikai öltözködést hidegben,rendesen felöltözve annyira nem viselne meg.
2017. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Ilyenkor fel kell venni a legkopottabb nyakú támihilfinger pólót, amit csak találunk, és inni kell egy 800ft-os kávét, de ha nem futja rá akkor megteszi a csövesek itala, a hell energiaital. Kizárólag kabátzsebből elővéve!

Ez itt még mindig a Brutál TV papápope.

2017. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%

Én hajléktalan lennék, ha olyan reménytelen helyzetben, hogy pl. nincsenek rokonok, nem segít senki, én sem tudok mit tenni, akkor bűnözői életmódot folytatnék.

Éjszaka megvárnék valakit egy szűk utcában, megölném és elvenném az értékeit, valami bandához csatlakoznék, stb.


A helyedben uralkodtam volna a dühömön, és megbeszéltem volna a családtagokkal a problémát.

2017. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szélvédett menedék és tűz kell. Ez az alap.

Ilyen időben nem nagyon tudod melegen tartani magad, mert minden meg van fagyva. Akármivel érintkezel, elvezeti a hőt, főleg ha csak sima utcai ruha van rajtad, aminek a tervezésekor a divat volt a fő szempont.

Fogalmam sincs hova mennék... Ott helyben kell feltalálni magad.

2017. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Fatal_3rror_ ***** válasza:
72%

Kicsit túl van drámázva a helyzet.


Építőiparban dolgozom, a munkások simán nyomják napi 10 órában mínuszokban is.


Amúgy meg hiába hisztizel, normális ember nem rombol ki dühből az utcára.

2017. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%

Tegnap részegen aludtam négy órát egy kapualjban, mert nem tudtam, hol lakok. Felebredtem (szethuzott kabat, alatta egy ing, szoknya+harisnya), nem is arra keltem, hogy fazom, hanem arra, hogy pisilni kell. Az eszembe se jutott eddig a kérdésig, hogy megfagyhattam volna, annak örültem, hogy megvan a telefonom és nem hatolt belém egy nekrofil hajlamú ember sem :D

A te helyedben valószínűleg vettem volna valami konyakot, vagy, ha már úgyis csövezés, akkor összekunyeráltam volna rá a pénzt.

2017. jan. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is bemennék egy éjjel-nappali áruházba és ott próbálnék el minél több időt eltölteni, amíg fel nem tűnne a biztonsági őrnek, hogy már órák óta ott vagyok és ki nem dobna. Vagy bezárkóznék a vécéjükbe, onnan nem tudnak kidobni és reggelig ott maradnék.

Ha ez nem opció, akkor valamelyik lépcsőházba próbálnék bejutni. Akár úgy hogy beosonok valaki mögött vagy felcsöngetek és remélem, hogy kinyitják a kaput. Vagy ha más megoldás nincs, megpróbálnám betörni az üveget és bemásznék rajta.

Ha végképp nem tudok bejutni semmilyen épületbe, akkor meg egész éjjel sétálnék, mozognék. Biztos, hogy egy percre sem ülnék vagy feküdnék le, mert ott fagynék meg rögtön!

Lehet hogy felszállnék valami buszra vagy villamosra is, legfeljebb ha jön az ellenőr, megbüntet...

Vagy stoppolnék és megkérdezném a sofőrt, merre megy, elvitetném magam vele. Ha akár csak 15-20 perces is az autóút, addig is melegen vagyok. Ahol kirak, ott leintenék egy másik autóst és vele is vitetném magam egy darabig. :D Össze-vissza furikáztatnám magam a városon belül, végül is mindegy, hol vagyok, a lényeg, hogy addig is melegen lennék, amíg valaki autójában ülök.

2017. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!