Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pszichopata és a szociopata...

Pszichopata és a szociopata között van 1elnevezés ami mindkettő egyaránt. Mi a neve?

Figyelt kérdés
Aki örökölte a pszichés zavart, nincs diplomája,de érettségi kb igen.van hogy tervezi a dolgokat,de van,hogy hirtelen jön neki ,mert dühkitörései vannak.olykor elbűvölő személyiség ,olykor meg visszahúzódó és ha valaki hozzászól nem szép szavakkal illeti.
2017. jan. 22. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Én... :"D Ötletem sincs egyébként, de itt hagyok egy kommentet, hogy lássam ha jön válasz. :3
2017. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Első vagyok, találtam egy érdekességet. ^^

[link]

2017. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudok angolul :/
2017. jan. 22. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
11%
A pszichopata és szociopata között nincs sok különbség, annyi, hogy az egyik így születik, a másik azzá válik.
2017. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Az antiszociális személyiségzavarra gondolsz?
2017. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Amit linkeltem azon több vélemény is volt ezzel kapcsolatban. Azt mondták legtöbben, hogy a kettő együtt 100%-osan nem létezhet egy emberben, csak részlegesen. Egy pszichopatának lehetnek szociopatákra jellemző tulajdonságai, és vice-versa.
2017. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Van itt olyan aki tud a szociopatákról bővebben? Vagy akit diagnosztizáltak is esetleg? Nagy szükségem lenne rá hogy beszéljek valakivel.
2017. jan. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!