Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nemzeti gyásznap. Csak én...

Nemzeti gyásznap. Csak én érzem úgy, hogy a média kezdi túltolni?

Figyelt kérdés

Isten bocsássa meg... mélyen együttérzek minden érintettel, a történtekre nincsenek szavak, gyermekekről beszélünk, akiknek a hozzátartozói bűnhődnek, bűn nélkül...

De ez a mocskos média kezdi ömleszteni ránk a semmitmondó, üres, tartalom nélküli riportokat. Úgy érzem, hogy még hónapok múlva is ebből akarnak megélni, ebből akarnak címlapsztorikat kreálni.

Miért nem lehet csöndben, lehajtott fejjel elfogadni az elfogadhatatlant?!


2017. jan. 23. 11:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

Értem, hogy mire gondolsz. Undorító, hogy mások tragédiáját használják fel, hogy növeljék a nézettséget, látogatottságot.


Még undorítóbb, ahogy facebookon ömlengenek meg játsszák az agyukat a nagy gyászban, miközben az egész célja a lájkgyűjtés.

2017. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
Mikor történt? Tegnapelőtt? Vag talán már három napja? Az még nem volt olyan régen. Feletehetően sokan kíváncsiak, mi történt pontosan? Kíváncsiak a sérültek állapotára, kíváncsiak, mikor térhetnek haza, akiket kinn ápolnak, és így tovább. Ha téged ezek nem érdekelnek, ne nézd, ne hallgasd a híradásokat.
2017. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Abban egyetértek, hogy valóban semmitmondó tudósítások vannak. De ez nem csak ennél a hírnél van így. Annyira béna a legtöbb riporter, hogy egy értelmes mondatot nem tud elmondani, ha élőben be kell jelentkeznie valahonnan. Aztán össze-vissza beszélnek, úgy hogy közben nem is igazán mondanak semmit sem. Ezért felesleges élőben bejelentkezni helyszínről. Ráadásul egy ilyen tragédiánál szerintem kifejezetten bántó és érzéketlen az a bénázás, amit művelnek.

Az viszont szerintem érthető, hogy most sok médiában ezzel foglalkoznak.

2017. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

16 gyerek meghalt.

Mi ezen a túlzás?

Mellesleg én nem bánnám, ha lenne valami kormány kezdeményezés, a sok csotrogány bóvli busz szankcionálásáról.

A YT-n is fent a videó, hogy a 80-100 km re korlátozott turistabusz 150 el száguld az autópályán!


Aztán gondolom ez a busz is olyan volt, hogy hátsó ajtó nuku, meg egy darab biztonsági üveg nem volt ami kitörhető, vagy ablaktörő kalapács.


A 2 db 12 kg-os poroltóról meg ne is álmodjunk ami elvileg kötelező lenne..

2017. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Naponta nem 16 ember hal meg balesetben.

Nem 16 gyerek fagy meg es ehezik.

Veluk ki foglalkozik?


Sajnalom oket es a csaladokat is, de ez mar tulzas amit csinalnak.

2017. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
Milyen gyermekek? Ezt is a média tolja, közben gimnazisták és két egyetemi hallgató az áldozatok. Az ovisok, azok gyermekek, csak az nem elég sokkoló, hogy kamaszok, fiatalok haltak meg, a-a, GYERMEKEK.
2017. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

#5 #6


Nem találjátok a Tv-n/Rádión a kikapcsoló gombot? Vagy mi?

Vannak baró netes Tv-k, Rádiók, ott nem nyomják ezeket, ha ennyire idegesít.

2017. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Én is teljesen együtt érzek az elhunytak családjaival...szörnyű tragédia volt...


De elmúlt...sajnos megtörtént...

picit túlzás szerintem is, hagyni kéne a családot békében gyászolni, és megemészteni

mert mindig történik valami balaeset, és sajnos mindig meghal valaki...

2017. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vártál a médiától, ilyenek, nem is fognak változni. Mondjuk engem nem érdekel, ahogy valaki írta, nem hallgatom/nézem. Ennyi.
2017. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%

Én első nap néztem, utána NEM kapcsoltam be, NEM olvasom.

Túlságosan fájdalmas:((( nekem is ilyen korú gyermekem van.

Neked is ezt javaslom, zárd ki tudatosan. DE holnap elmegyek végre és gyújtok értük egy mécsest az iskola előtt:(((

Iszonyatos, felfoghatatlan, nyugodjanak békében az áldozatok!

2017. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!