Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Oroszlános öngyilkosság!...

Oroszlános öngyilkosság! Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

[link]


Ezen az oldalon találtam egy történtet, miszerint egy férfi az oroszlánokkal akarta széttépetni önmagát. Az állatokat kilőtték, a férfit kórháza vitték.


Tekintsünk el a látogatóktól és a gondozóktól, akiknek ezt végig kellett nézni. Csak én sajnálom az oroszlánokat? Jobban szánom őket, mint a férfit...



2016. máj. 22. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Minden normális ember az oroszlánokat sajnálja jobban.
2016. máj. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Alapjában véve is aki öngyilkosságot követ el, legyen az oroszlánokkal, vagy vonattal, nem normális.
2016. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is az oroszlánokat sajnálom a történetben, de sajnos nem volt más választás, miután késlekedett a személyzet. Ha még abban a periódusban kapnak egy altató/kábító lövedéket, amikor az "észlény" bemászott hozzájuk, akkor nem lett volna baj, de amikor már megkóstolták..... Onnantól az ápolójuk sem lett volna biztonságban, mert zsákmányállatnak nézték volna.
2016. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Senki se normális aki öngyilkosságot követ el,ha meg megteszi, azt úgy tegye,hogy másokat ne veszélyeztessen,se embert,se állatot.


Sajnálom az állatokat,a férfit egyáltalán nem.

2016. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom az oroszlánokat, mert azok tulajdonképpen teljesen vétlenül csak a saján ösztönös programjuk szerint cselekedtek.


Viszont az embert is sajnálom, mert egy beteg ember, akit egyébként ugyanúgy anya szült -aki most mehetne temetésre, ha az akció "sikerül"-, és aki egy beteg ember, s mint olyan, valamilyen szinten ugyanúgy áldozata is a betegségének, mint amennyire esetlegesen természetesen felelős is lehet adott esetben a dologért. És akit lehet, hogy meg lehet gyógyítani, ha megfelelő segítséget kap; mint ahogy az oroszlánokat már sajnos nem.

2016. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én úgy látom, hogy ha ez az ember később valóban véget vet az életének, akkor az oroszlánok feláldozása teljesen hiába való volt. :(
2016. máj. 23. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!