Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most ez csak szerintem ilyen...

Most ez csak szerintem ilyen undorító, hogy valaki a vécén eszik?

Figyelt kérdés

Tesóm (17/L) semmi különöset nem talál abban, hogy valaki eszik, miközben a dolgát végzi. Ma láttam, hogy egy szelet csokit rágcsál a vécén ülve, s még az ajtót se volt képes becsukni. Mikor figyelmeztettem, hogy ez nem épp gusztusos, megvonta a vállát, s kijelentette, hogy ő márpedig nem fog bepisilni, a csokit meg most tegye le, vagy mi? Mondom, és mi van akkor, ha esetleg nem csak pisilsz? Erre ő: Semmi, akkor is megeszem.

Most ez csak szerintem ennyire gáz, vagy ez teljesen természetes volna?


2017. jan. 23. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valakinek így kellemes, akkor semmi baj nincs vele. Én is szoktam wc-n enni, de ne úgy képzeld el, hogy beviszek egy tálcát oszt nekiállok valami levesnek vagy kenyér vagy egyéb, hanem valami gyorsan elfogyasztható dolog, pl az említett csoki.
2017. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ízlések es pofonok , en nem tudnek enni , vecezes kozben , de tulajdonképpen ettől meg, megérthető , ha elkezdett valamit enni , azt nem hagyja abba , azert mert éppen pisilnie kell:D
2017. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem beszartam a kérdéstől!!!!!!!! :-)) !!
2017. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
😅😅 szerintem az igénytelenség jele már bocs. Mikor suliba jártam ugye a lányok nem egyedül mennek vécére és aki épp a kísérő volt jött azt ott evett a büdösbe én soha nem tudtam ezt megcsinálni de rendszeresen tele volt a lány wc éppen evő csajokkal😅 szerintem is undorito es magat minositi evvel tesod meg sokan masok rajta kivul.
2017. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!