Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy utaljak rá, hogy kellemet...

Hogy utaljak rá, hogy kellemetlen a szájszaga?

Figyelt kérdés

Szombaton találkoztam egy nagyon kedves, aranyos lánnyal, jól elvoltunk majdhogynem egész nap, viszont volt egy kis szájszaga, ami taszított. Nem az a fajta, amikor legszívesebben elhajolnál hányni valahányszor megszólal, szimplán érezni lehetett, hogy valami nem oké, ezen kívül -bár nem bámultam meg- a fogain is kicsit látszott, hogy nincsenek tökéletes formában, kicsit sárgásak, dohányozni nem dohányzik.

Nyíltan nyilván nem akarom a képébe vágni, hogy deríthetném ki kíméletesen, hogy mi lehet a baj, ami ezt az egészet okozza?


2017. jan. 23. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy apolatlan. En is rendszeresen mosom fogkremmel porral+ listerin ,mégis sárgás árnyalatu. Valószínű egy egesz napos program utan neked is van szajszagod. Gondolom nem vonultatok félre vagy 2x fogat mosni. Nem vedem.. Lehet hogy ő épp apolatlan. Te ismered. De nem szabad egyből leírni.
2017. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
2es vagyok,az 1es más személy.
2017. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
adj neki egy rágót...
2017. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

- Kérsz rágot?

- Köszi nem kérek.

- Vegyél csak nyugodtan.

- De tényleg nem kell.

- VEGYEEEL!!!!

2017. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet betegség, nekem egy másik betegség miatt most elkezdtek letörni darabok és sárgul is, nem tudok ellene mit tenni. Moshatok minden étkezés után fogat nem segít.
2017. jan. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!