Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit találtok vonzónak...

Fiúk! Ti mit találtok vonzónak egy lányban?

Figyelt kérdés

Zárkózott vagy nyitottabb.

Esetleg alacsony vagy veletek egymagas stb...

14/L



2017. jan. 23. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Szép haj, helyes arc. Nagyon zárkózott ne legyen, lehessen vele beszélni meg azért társaságban is találja fel magát.

Nálam lehet alacsonyabb (185vok) 16 (ez a korom)

2017. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyanolyan hogy a lányoknak mi tetszik egy fiun :)

Az nem baj ha egy lány alacsonyabb, ugyanakkora az még belefér....

Nyilván külső, stílus karakter ezek fognak meg leginkább ENGEM

De ez személy szerint eltérő kinek mi jön be...

Fura is lenne minden fiúnak csak egy lány tetszene , és minden lánynak csak egy fiú belegondolni is rossz....

Remélem tudtam segíteni

15F

2017. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2

Azért én úgy látom, hogy minden osztályban megvan az a 2-3 jó csaj aki minden fiunak tetszik

2017. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nyitottabb, épp elég hogy én zárkózott vagyok.(mondjuk nem kizáró ok csak ha egyikünk se mer odamenni a másikhoz és kibökni, hogy mit szeretne akkor az elég nehéz ügy)


magasság nem számít bár azért arra lehet készülni, hogy suliban szívatják az embert még ezért is ha a csaja magasabb nála.


első körben nyilván a külső ami számít(de ez relatív, nekem mostanában valamiért a teltkarcsú csajok jönnek be) de hamar el tud múlni a varázs ha egy hárpia vagy buta mint a kő.

2017. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A dekoltázsát.
2017. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de a lányokat is megnézem férfi szemmel. Tisza legyen. Nem a ruhájára gondolok. És a férfitól is ezt várom. 36 éves vagyok és a mocsokból már nagyon elegem van.
2017. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!