Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/Férfiak! Mik azok a...

Fiúk/Férfiak! Mik azok a tulajdonságok, amelyeket vonzónak találtok?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonság egyaránt érdekel. Plusz ha esetleg van valami apró dolog, szokás vagy ilyesmi, azt is szeretném tudni. :)
2016. ápr. 12. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
(Hozzászólok, hogy este válaszoljak.)
2016. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én magamba amit vonzónak találok, nem sok van, külsőmben az vonzó hogy Sportos testem van, belső türelmes kitartó higgadt vicces határozott...stb
2016. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Inkább pontosítok, hogy elkerüljük a további félreértéseket: Mik azok a tulajdonságok, amelyeket vonzónak találtok egy nőben?

Elnézést kérek, hogy ezt az információt nem tüntettem fel előbb. :)

2016. ápr. 12. 17:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vékony, sportos, szeretnivaló, kedves, barátságos, elfogad olyannak, amilyen vagyok és ennyi jutott eszembe hirtelen. Sok ilyen kérdést láttam már, abszolút nem van semmi értelmük, mert ezt nem lehet elmagyarázni. Mutass magadról egy képet, aztán majd elmondja mindenki, hogy tetszel-e neki, vagy sem. A belső meg hót evidens, mindenkinél ugyanaz: kedves, aranyos, szeretnivaló, barátságos, odafigyelő. Ennyi jut eszembe.
2016. ápr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szép fogak.
2016. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vonzó számomra, ha van humora, határozott, szeret élni és van célja az ééletben. Külső tulajdonság szerint: ha különleges a szeme színe (kék, zöld), szép lába van, űz valamilyen küzdősportot.
2016. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy mell, kerek segg, szép arc, legyen házias, engedelmes, nem pénzéhes.
2016. ápr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"engrdelmes"....


Hogy lehet ilyet leírni egyáltalán?A szolgákra és állatokra mondanak ilyet...


Nekem személy szerint az tud elragadóvá tenni egy lányt/nőt ha van egy titokzatos,a külvilág előtt zárt belső világa.

Nem feltétlen az introvertáltra kell gondolni.Nehéz ezt leírni,és tényleg csak érzetet tudok körülírni.

Ha egy ilyen lánnyal beszél az ember akkor azt érzi hogy egy titokzatos sötét labirintusban jár,és másként felfedezhetetlen dolgokat talál.

Az ilyen lányokban van valami misztikus erő amit éreztetnek a másikal,és tudod előre hogy soha nem fogsz mindent megismerni ebből a lányból.De pont ez az elérhetetlen,felderíthetetlen mélység az ami valóban elbűvölő szépséget tud kölcsönözni valakinek.

Igaz,az ilyen lányok jobbára mind átmentek valami nehézségen,akár traumán,és ezért van egy rejtett világuk.


Szeretem ha van művészi érzékük.

Ha formába tudják önteni a gondolataikat.

És ez mutatkozzon meg a szóhasználatban is.

Nagyon rombolja egy lány kisugárzását ha durván,közönségesen beszél.


És nem árt ha van egy kis csípűsség,"tüzessé" is benne.

Ha tud egy kicsit élesebb dolgokat mondani.Ha néha egy egy cikusabb,kritikus dolgot nekem szegez.Ha esetleg pikánsabb témákról esik szó akkor belemegy.

Ne legyen bólogató bábu.


Külsőleg pedig.


Oda és vissza vagyok ha egy lány/nő kitűnik az öltözködésével a tömegből.

Egy szép alakú magas lányon egyszerűen gyönyörű ha sötét,goth stílusú a ruhája.


Nálam az arc rengeteget számít.Lehet lapos,vagy modell alkat,de ha az arca nem tetszik nem érdekel.

A törékeny kis részletekben tudok elolvadni.

Egy vékony pisze orr,egy kerek keskeny áll.És ha egy pár kifejezetten nagy szempár párosul mellét az meseszép.

2016. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18/f voltam
2016. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!