Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, mi az amit különlegesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az amit különlegesen vonzónak találtok egy lányban?

Figyelt kérdés
Nem olyanokra gondolok h pl jo a segge, meg nagy a melle. Akár külsőleg, akár belsőleg
2017. jan. 20. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A mosolyát. Ha számíthatok rá. :)
2017. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Belső kisugárzás, megjelenés, beszédstílus, izlés, szemszín, stb. Nem mindenki a csöcsökre kíváncsi..

17/f

2017. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Szerinted? Azt szeretik, ha egy lány szép.

L

2017. jan. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt értem de amit különlegesen pl mososlya, lofarokban van a haja, inget vesz fel, humoros szóval értitek
2017. jan. 20. 19:07
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Intelligencia, műveltség, hajlam a művészetek felé.
2017. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Én szeretem ha egy lány nyitott az új dolgokra. Fontos hogy tudjon miről beszélni és ne csak hallgasson, merjen bátor lenni és nemet mondani, ne legyen facebook p*csa. Nyílván legyen szép (persze mindenkinek más a szép), ne legyen duci. Én szeretem a vékony, sportos alkatú lányokat. Legyen okos, művelt és nálam számít hogy ne legyen magasabb 170-nél :D

Ha van olyan lány aki keres valakit vagy csak beszélgetne írjon rám nyugodtan.

18/F

2017. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Fesztelen, nőies elegancia, céltudatosság, intelligencia, gyengédség, és az, ha nem tesz fel eféle kérdéseket.
2017. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg de egy férfi a nő mellét és a seggét nézi meg elsőnek :D majd utána az arca :) ez tudományosan bizonyított tény :) Jó a mell és a segg akkor kerül be a férfi látómezejébe :) ez van
2017. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk legyen frufruja és szeresse az animéket.
2017. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!