Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy úgy érzem...

Normális, hogy úgy érzem mindenki jobb nálam? Gimi eleje óta mindenre alkalmatlannak érzem magamat és a legapróbb feladatoktól is félek. Hogyan tehetném magamat túl ezen?

Figyelt kérdés
Elég sok minden közrejátszott. Fiús voltam, izmos, az arcom is fiús volt. Aztán emiatt elkezdtem kB zabálni és egy év alatt teljesen elhíztam. Azóta végképp nincs semmi önbizalmam. Már lassan 23 leszek és se pasi, se barátok és végig ez az állapot. Számtalanszor próbáltam változtatni, de mindig rámtör a félelem közben és napokra-hetekre elhatalmasodik rajtam a depresszió.
2017. jan. 24. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig mindenképp változtatnod kéne magadon, mert amíg kimutatod, hogy mennyire rosszul érzed magad, meg ilyenek, nem hiszem, hogy bárkit is találni fogsz. Tudom, milyen érzés, amikor küzd az ember, hogy jobban legyen lelkileg, erre hirtelen visszaesik, és mindent kezdhet elölről, és tovább küzdeni még nehezebbnek tűnik.

Nem számít, hogy nézel ki, vagy hogy milyen a személyiséged. Hunyd le a szemed, és gondold azt, hogy szereted magadat, erős vagy és bátor... Ha nem is így hiszed, akkor is gondolj ilyeneket. Hazudd magadnak, hogy jól vagy, és egy idő után erősebb leszel (saját tapasztalat). Ha sírnod kell, akkor sírd ki magad, utána megkönnyebbülsz.


Miben jobbak mások, mint te? Ha valami nem megy, akkor tanuld meg annak a bizonyos dolognak az alapját. Én pl. most az angolra gondoltam, hogy a testvérem azt mondja, hogy neki nem megy az angol, de közben meg lusta megtanulni az alapokat. De ez ugyan így igaz másra is.


Nagyon nem könnyű barátokat szerezni, igaz barátokat. De nem kell semmit sem feladni.


Légy erős! Most rossz neked, de később biztosan jobb lesz. Csak tegyél érte.


21L

2017. jan. 25. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve ne gondold azt, hogy "úgy sem fog sikerülni". Mert akkor valószínűleg nem is fog.
2017. jan. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2017. jan. 25. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!