Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetnék jobb az idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék jobb az idegen nők megszólításában? A randitól már jó vagyok, de az ismerkedés eleje a legnehezebb.

Figyelt kérdés

Jól nézek ki és ha már feloldódtam, akkor jó, lehengerlő vagyok sokszor. Ha netes társkeresőről beszéltem meg randit vagy mondjuk az ismerősi körből valakivel a facebookon, akkor onnantól 80% volt, hogy csókolózunk az első randin. És később a szexnek is egész nagy az esélye.


Szóval ebben jónak tartom magam (nem, nem hajtok rá minden létező lányra így sem, csak akin azt látom hogy esélyesen tetszem neki), de szeretnék abban is jó lenni, hogy ismeretlen, nekem tetsző lányokat szólítok meg különböző helyeken és velük kedveltetem meg magam.


24 évesen már tizennégy lánnyal szexeltem, de mindet vagy az internetről ismertem meg vagy pedig az ismerősi körömből (egyetemi csoporttárs, régi iskolatárs, szomszéd, stb) és szeretnék már úgy ismerkedni, mint az igazán sikeres férfiak, akikre még jobban felnézek: Odamegyek egy ismeretlen nekem tetsző lányhoz az utcán/buszon/boltban/plázában/suliban/munkahelyen/stb. és megszerzem a telefonszámát, stb. Ezt hogy lehet?


2015. dec. 15. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kétélű kard, mert a netes társkeresőn a lányok is bátrabban adják ki magukat.


De ha jól nézel ki, rámosolyogsz a csajra, érezteted vele, hogy tetszel neki, szerintem nem utasít el. Feltéve, hogy egészséges önképe van :), nincs párja, stb.


Ha elutasít, az sem baj. A kedvesség az kedvesség, és nincs olyan szabály, hogy ne bókolhatnál valakinek udvariasan.

2015. dec. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nézd, próbálkozni lehet, de számolj a következőkkel:

-a neked tetsző lányok jó eséllyel másnak is tetszenek, tehát nagy valószínűséggel van párkapcsolatuk

-ha nincs párkapcsolatuk, akkor sem biztos, hogy ismerkedni szeretnének veled (pl. leszbikus, van kiszemeltje, vagy egyszerűen csak nem szeret utcán ismerkedni)

-ha egy nőnek egy másodperc alatt kell döntenie, hogy akar-e valakivel ismerkedni, vagy sem, akkor jobban elbillen a mérleg a "nem" irányába - a legapróbb hiba is megbocsáthatatlannak számít.


Szóval a leszólítós ismerkedés a létező legnehezebb módja az ismerkedésnek, sok elutasítással jár és szinte tökéletesnek kell lenned, hogy sikert érj el néhány (!) nőnél! Ha a többi területen sikereid vannak, akkor inkább azokra koncentrálj, mert a mostani sikereidhez nagyon sok kudarcélményt gyűjthetsz be a leszólítgatások során.

2015. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindig próbálj meg helyzetfüggően cselekedni. Egy némán bambuló lánynál sokkal nehezebb az esélyed. Mindenféleképpen próbálj valami beszédpontot keresni vagy csinálni.

Az egyik leggyakoribb a könyvolvasás. Itt viszont nagyon figyelni kell az apró jelekre, amik arra utalnak, hogy szabad-e. Ugyanis sokan még ha érdekesen is kezded a megszólítást, nem szeretik, ha megzavarják őket.

Ezt azonban meg is fordíthatod. M3-as metrón utaztam, leghátsó kocsi, jobb oldali ajtónak dőlve. Elővettem a könyvet, olvastam. Deáktól mentem, a Kálvinon pedig felszállt egy lány, mellettem volt helye (eléggé teli kocsi volt). Észrevettem, hogy nézi a könyvet. Aztán látom a szemén, hogy próbálná olvasni, meg a fejét is próbálta picit elfordítani, hogy jó szögben legyen. Én mentem volna Kökihez, de ő a Népligetnél kiszállt. Kiszálláskor rám nézett, én felemeltem a könyvet, ő pedig egy biccentéssel rám mosolygott. Több nem is kellett, kiléptem mielőtt bezáródott volna az ajtó, a lépcső tetejénél utolértem, és mellette sétálva, de nem ránézve, csak a "vakvilágba" mosolyogva megkérdeztem: Legalább tetszett? *válaszol* Melyik része/miért nem? *megint válaszol*, aztán ennyi.


Tehát te magad teremts olyan helyzetet, amiben tudod, hogy magadra vonhatod egy hasonló érdeklődési körű lány figyelmét. Onnantól már azzal tudsz témát indítani.

2015. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!